• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

تشریفات روبان سرخ

تشریفات روبان سرخ با ره آورد بیش از یک دهه تجربه به یادماندنی ترین صفحه دفتر خاطرات شما را تزئین مینماید ما با داشتن باغ اختصاصی در تهران و ارائه یک برنامه مدون و هماهنگ شده و با طراحی منحصر به فرد همراه با دکوراسیون و تزئینات رویایی و مدرن روز دنیا زیباترین روز زندگی شما را خواهیم ساخت با داشتن کادری مجرب و دارای تخصص های گوناگون پاسخگوی شما عزیزان در تمامی مراسم ها و مجالس شما هستیم تشریفات روبان سرخ ، فرش سرخی برای مهمانان شماست

مشتریان ما

 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
  ...

خدمات مجالس و تشریفات مجالس عروسی روبان سرخ


طراح ،  مجری و برگزارکننده بهترین تشریفات مجالس عروسی ، برگزار کننده سمینار و همایش و مشاور و طراح مراسم های مجلل سفیران و سفارتخانه ها و دارای آشپزخانه صنعتی شخصی و کیترینگ اختصاصی و همچنین دارای باغ اختصاصی در تهران وآشنایی با بیش از 50 مورد باغ و سالن در داخل تهران می باشد .

تشریفات مجالس عروسی و خدمات مجالس روبان سرخ یکی از بهترین و معدود ترین شرکت های کیترینگ ثبت شده در تمامی زمینه های پذیرایی مراسم ها و مجالس ها می باشد .
هدف مجموعه ما همواره رسیدن به بالاترین و بهترین سطح کیفی بوده و در این راستا با بهره مندی از روش های نوین طراحی مراسم مدرن روز دنیا به یاد ماندنی ترین صفحه خاطرات شما را رقم می زنیم .

تشریفات مجالس عروسی و خدمات مجالس روبان سرخ با بهره گیری از امکانات و نیروهای متخصص سرخی لبخند را به میهمانان شما هدیه می دهد.

خدمات و کیترینگ ما شامل تمامی مراسم ها و مجالس ها می شود :

 . برگزاری مجالس عروسی
 . تشریفات دیپلماتیک
 . برگزاری همایش ، سمینار ،
 . برگزاری میهمانی و مراسم نامزدی
 . برگزاری مراسم تولد
 . برگزاری سفره های نذری و ولیمه
 . برگزاری مراسم افطار
 . برگزاری مراسم ترحیم

سوابق :

. پذیرایی ازکلیه همایشها و سمینارها در محل بیمارستان حمایت از سرطان محک
. جشن پایان سال شرکت التک
. همایش شرکت اشنایدر
. جشن شرکت پنبه ریز
. برگزاری جشن مسابقات جام جهانی در سالن خلیج فارس با حضور جمعی از هنرمندان و ورزشکاران
. برگزاری سمینار شرکت تامکار گاز  
. برگزاری  جشن استقلال  جمهوری بولیواری  ونزوالا با حضور 600 میهمان ، دیپلمات ها و سفرای کشورها از جمله سفیر محترم سازمان یونیسف ، سفیر محترم کشور اسپانیا ، سفیر محترم کشور فرانسه ، سفیر محترم کشور آلمان و ... و همچنین با حضور محترم جناب دکتر علی اکبر صالحی
. برگزاری مراسم یاد بود زنده یاد خسرو شکیبایی با حضور جمع بزرگی از هنرمندان
. گرامی داشت جناب آقای جمشید مشایخی با بزرگی از هنرمندان و ورزشکاران
. برگزاری مراسم ترحیم جناب دکتر جهانگیری با حضور هنرمندان
. برگزاری جشن مستر دماغ حامی کودکان سرطانی بیمارستان محک
. برگزاری سمینار شرکت رنو  Renault Pars
و ...

برگزاری جشن تولد کودکان

برگزاری جشن تولد کودکان


برگزاری جشن تولد کودکان قطعا از خواسته های هر پدر و مادری برای کودکانشان می باشد و والدین دوست دارند جشن تولد عالی برای کودکان خود برگزار کنند .
برگزاری جشن تولد کودکان نه تنها برای والدین بسیار مهم است بلکه برای کودکان نیز بسیار مهم است ، برگزاری جشن تولد کودکان نه تنها به آنها اعتماد به نفس میدهد بلکه آنها را اجتماعی تر نیز میکند . وقتی کودکان کارتن های مختلف میبینند و خود را در نقش های مختلف شخصیت هاب کارتونی میبینند از شخصیت های کارتونی الهام گرفته و از آنها در زندگی خود استفاده میکنند ، مثلا دختر بچه ها با شخصیت های سیندرا ، راپونزل و الباقی پرسنسس های دیزنی ارتباط برقرار میکنند و دوست دارند صداقت و دوست داشتن و احساسی بودن ، شاد بودن پرنسس ها را داشته باشند در اینجا نقش والدین بسیار مهم است تا زیبایی ها و درستی شخصیت ها و شادی و زیبایی شخصیت های کارتونی را با برگزاری جشن تولد کودکان برایشان بسیار پر رنگ تر سازد ، و در اینجاست که یک موسسه تشریفات مجالس تولد میتواند کمک شایانی در برگزاری جشن تولد کودکان داشته باشد و دیزاین و چیدمان یک کارتون هم زیبایی و رویای هر کودکی برای نزدیک شدن به شخصیت مورد علافه اش ایجاد کند و هم به والدین برای برگزاری جشن تولد کودکان کمک کند . قطعا پسر بچه ها هم دوست دارند با شخصیت های کارتونی ارتباط برقرار سارند شخصیت هایی مانند لاک پشت های نینجا ، داستان اسباب بازی ها و ... و پسران دوست دارند که ناجی و قوی باشند و از کسانی که دوستشان دارند محافظا کنند ، برگزاری جشن تولد کودکان نیز به فرزندان پسر اعتماد به نفس و ارتباط خوب با یک شخصیت کارتونی را برقرار میسازد . که یک موسسه تشریفات تولد میتواند با برگزاری جشن تولد کودکان این خواسته را در کنار زیبایی ، دیزاین ، منحصر بودن یک جشن تولد رنگ بندی متناسب ، پذیرایی با خوراکی ها و کیک و کاپ کیک ، کوکی ، پاپ کیک متناسب با دیزاین جشن تولد را بسیار نزدیک به فضای کارتونی ، کارتون موزد علاقه کودکان سازد ، یک موسسه تشریفات تولد باید با صحبت با والدین ، کودکان و مشاوره با روانشاناسان و مشاوران یک تولد با زیبایی منحصر بفرد و خاص و همین طور با فراهم کردن محیط عالی برای کودک شما اقدام به برگزاری جشن تولد کودکان کند و برنامه ای مدون و خاص را برای هر کودک با توجه به روحیه و خلق و خو وسلیقه کودک و خواسته والدین به شما ارائه دهد ، تا هم در روز برگزاری جشن تولد کودکان همه از والدین و کودکان خوشحال باشند و در بعدها که کودک بزرگ تر شد ، با دیدن صحنه های تولد احساس خوشحالی و دانستن اینکه برگزاری جشن تولد کودکان در روحیه او چقدر موثر بوده است .پ
موسسه تشریفات تولد روبان سرخ با داشتن کارشناسان و مشاوران عالی در زمینه برگزاری جشن تولد کودکان به والدین کمک شایانی میکند و در رشد کودکان از لحاظ فکری و شخصتی برنامه های منحصر بفردی را به شما ارائه میدهد .

پکیج های برگزاری جشن تولد


با کارشناسان ما در بخش برگزاری جشن تولد کودکان تماس بگیرید و با آنها برای برگزاری جشن تولد کودک خود مشورت کنید .

 

اخبار و مطالب خواندنی

 • 1
 • 2

برنامه ریزی و طرح مراسم

برنامه ریزی قبل مراسم ، در حین مراسم ، بعد از مراسم ، کارهایی که موسسه تشریفات مجالس و شما باید انجام دهید از خواسته های شما ، طرح کیک ، گیفت های مهمانان و کلیه خواسته های شما از سالن و چیدمان مراسم 3D طرح


اطلاعات بیشتر

تماس با ما

آدرس : تهران ، زعفرانیه ، آصف

شماره تلفن :  22753683

09121092854 - آقای علیزاده

 

 

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

Invalid Input