تشریفات دیپلماتیک و توضیحات

تشریفات دیپلماتیک

تشریفات دیپلماتیک

 صحنه های بین المللی مدیران بین المللی می طلبد تا با رعایت آداب دیپلماتیک از استقبال و پذیرایی تا بدرقه را به بهترین نحو انجام دهند.

تشریفات مجالس روبان سرخ تمامی تجیزات و ملزومات را برای برگزاری یک مهمانی رسمی برای سفرا و مهمانی های شخصی سفرا را دارا می باشد . از ارائه ظروف تکی ، انواع میز و صندلی و ...

آشپزخانه صنعتی با آشپزهای ماهر برای انواع غذا ایرانی ، فرنگی ، دریایی ، فیبگرفود و ...

مهمانداران و پرسنل مجرب ، پرسنل خدماتی و نظافتی ، مدیران اجرایی

رفتار و آدابی که پرسنل انتخابی تشریفات شما در دیدار با مقامات کشورهای دیگر باید رعایت کنند تا شان دیپلماتیک خود و کشورشان را حفظ نمایند . از این رو پرسنل تشریفات و خدمات مجالس شما باید با آداب رسوم خاص کشور از جمله از دیپلمات ها و سفرای یک سفراتخانه پذیرایی کنند  که این علم نیاز به آموزش هایی نیز دارد . مجری مراسم یا تشریفات انتخابی شما باید با آگاهی بر روابط دیپلماتیک و آداب و رسوم کشورهای مختلف به خدمات رسانی مراسم شما مشغول گردد . دانستن این آگاهی ها برای خر چه بهتر برگزاری مراسم و تشریفات دیپلماتیک می باشد.

ما در این جا به چند نمونه از آداب تشریفات اشاره میکنیم ، هر کسی خواهان رضایت کامل میهمانان خود باشد ، باید از کلیه خصوصیات اخلاقی میهمانان خارجی ( ملیت های مختلف ) و انتظارات آنها آگاه باشد ، به عنوان مثال رعایت حریم فیزیکی با اشخاص است . بعضی مقامات سیاسی حدود نیم متر فضای شخصی دارند که طبق آداب تشریفات نباید این حریم را نقص کرد و بیش از این به آنان نزدیک شد و اصطاحا نباید شانه به شانه با آنها حرکت کرد .


موسسه تشریفاتی شما  باید از نحوه پذیرایی درست چه به طریق ایستاده و چه به صورت بوفه روی میز ، نحوه چیدمان میز بوفه ، پذیرایی به صورت نشسته ، نحوه چیدمان وسایل روی میز ، ترتیب سرو غذا ، نحوه پذیرایی دسر ، چای و قهوه و جایگیری مناسب پرسنل را بداند و با رعایت اطلاعات بین المللی و شناخت آداب و رسوم کشورهای مختلف با دقت به پذیرایی میهمانان مشغول باشند.
تشریفات دیپلماتیک

ترانزیت اشخاص Vip
پرسنل امنیتی و بادیگارد های حفاظتی
مترجمان خبره
و انواع غذای ایرانی و فرنگی  Finger Food پذیرایی با ظروف و سرویس های مخصوص

تماس با ما

آدرس : تهران ، زعفرانیه ، آصف

شماره تلفن :  22753683

09121092854 - آقای علیزاده

 

 

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

Invalid Input