• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

تشریفات روبان سرخ

تشریفات روبان سرخ با ره آورد بیش از یک دهه تجربه به یادماندنی ترین صفحه دفتر خاطرات شما را تزئین مینماید ما با داشتن باغ اختصاصی در تهران و ارائه یک برنامه مدون و هماهنگ شده و با طراحی منحصر به فرد همراه با دکوراسیون و تزئینات رویایی و مدرن روز دنیا زیباترین روز زندگی شما را خواهیم ساخت با داشتن کادری مجرب و دارای تخصص های گوناگون پاسخگوی شما عزیزان در تمامی مراسم ها و مجالس شما هستیم تشریفات روبان سرخ ، فرش سرخی برای مهمانان شماست

مشتریان ما

 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
  ...

خدمات مجالس و تشریفات مجالس عروسی روبان سرخ


طراح ،  مجری و برگزارکننده بهترین تشریفات مجالس عروسی ، برگزار کننده سمینار و همایش و مشاور و طراح مراسم های مجلل سفیران و سفارتخانه ها و دارای آشپزخانه صنعتی شخصی و کیترینگ اختصاصی و همچنین دارای باغ اختصاصی در تهران وآشنایی با بیش از 50 مورد باغ و سالن در داخل تهران می باشد .

تشریفات مجالس عروسی و خدمات مجالس روبان سرخ یکی از بهترین و معدود ترین شرکت های کیترینگ ثبت شده در تمامی زمینه های پذیرایی مراسم ها و مجالس ها می باشد .
هدف مجموعه ما همواره رسیدن به بالاترین و بهترین سطح کیفی بوده و در این راستا با بهره مندی از روش های نوین طراحی مراسم مدرن روز دنیا به یاد ماندنی ترین صفحه خاطرات شما را رقم می زنیم .

تشریفات مجالس عروسی و خدمات مجالس روبان سرخ با بهره گیری از امکانات و نیروهای متخصص سرخی لبخند را به میهمانان شما هدیه می دهد.

خدمات و کیترینگ ما شامل تمامی مراسم ها و مجالس ها می شود :

 . برگزاری مجالس عروسی
 . تشریفات دیپلماتیک
 . برگزاری همایش ، سمینار ،
 . برگزاری میهمانی و مراسم نامزدی
 . برگزاری مراسم تولد
 . برگزاری سفره های نذری و ولیمه
 . برگزاری مراسم افطار
 . برگزاری مراسم ترحیم

سوابق :

. پذیرایی ازکلیه همایشها و سمینارها در محل بیمارستان حمایت از سرطان محک
. جشن پایان سال شرکت التک
. همایش شرکت اشنایدر
. جشن شرکت پنبه ریز
. برگزاری جشن مسابقات جام جهانی در سالن خلیج فارس با حضور جمعی از هنرمندان و ورزشکاران
. برگزاری سمینار شرکت تامکار گاز  
. برگزاری  جشن استقلال  جمهوری بولیواری  ونزوالا با حضور 600 میهمان ، دیپلمات ها و سفرای کشورها از جمله سفیر محترم سازمان یونیسف ، سفیر محترم کشور اسپانیا ، سفیر محترم کشور فرانسه ، سفیر محترم کشور آلمان و ... و همچنین با حضور محترم جناب دکتر علی اکبر صالحی
. برگزاری مراسم یاد بود زنده یاد خسرو شکیبایی با حضور جمع بزرگی از هنرمندان
. گرامی داشت جناب آقای جمشید مشایخی با بزرگی از هنرمندان و ورزشکاران
. برگزاری مراسم ترحیم جناب دکتر جهانگیری با حضور هنرمندان
. برگزاری جشن مستر دماغ حامی کودکان سرطانی بیمارستان محک
. برگزاری سمینار شرکت رنو  Renault Pars
و ...

راهنمایی برگزاری مراسم عروسی عروس و دامادها

 

راهنمایی برگزاری مراسم عروسی عروس و دامادها

خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ برگزار کننده مجالس و مراسم عروسی ، عقد ، میهمانی و همچنین برگزار کننده همایش و سمینار و تشریفات دیپلماتیک می باشد .
موسسه خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ از پذیرایی فینگرفود های متنوع و ارائه انواع غذاهای ایرانی و فرنگی با ره آورد بیش از نیم دهه تجربه به یاد ماندنی دفتر خاطرات شما را تزیین می کند .
در متن قبلی توضیحات درباره برگزاری مراسم تولد در اختیار شما عزیزان قرار دادیم ، این بار سعی داریم برای شما درباره برگزاری مجالس و مراسم عروسی مطلبی بگذاریم . شاید توانستیم شما را در برگزاری مجالس و مراسم عروسی هر چند کوچک کمکی نماییم .
در کل یک تعریف کلی از تشریفات مجالس می شود که یعنی مدیریت یکپارچه و برنامه ریزی مدون و هماهنگ شده در طبقه های مختلف از جمله زمانبندی و تعاریف وظایف عروس و داماد قبل از جشن عروسی و مراسمشان و مدیریت ارتباط تشریفات مجالس با باغ و یالن انتخابی مورد نظر سلیقه عروس و داماد ، مشاوره و راهنمایی توسط تشریفات مجالس در مورد انتخاب باغ یا سالن عروسی به عروس و داماد با توجه به تاریخ مراسم ، تعداد میهمان ، سبک و سلیقه عروس و داماد ، داشتن امکانات مناسب از جمله سقف بلند ، نورپردازی ، سیستم های گرمایش و سرمایش ، زیبایی ، دوری و نزدیکی به تهران و سالن آرایشگاه و آتلیه و ... ، بودجه در نظر گرفته شده ، چیدمان و دیزاین مراسم با توجه به خواسته ، سلیقه و روحیات عروس و داماد که شامل انتخاب چیدمان ، گل آرایی ، نورپردازی و دکوراسیون و ...
پیشنهاد گروه موزیک با توجه به سن عروس و داماد ، میانگین سنی میهمانان ، روحیات و خلق و خوی عروس و داماد مطابق با آداب و رسوم زادگاهشان ، معرفی و پیشنهاد گروه های فیلم برداری و عکاسی با توجه به تاریخ مراسم ، شرایط باغ و سالن ، سلیقه عروس و داماد ، بودجه و مهمتر از آن این که استودیو پیشنهادی دارای شماره ثبت باشد و در تحویل دادن عکس و فیلم بسیار خوش قول باشد ، کمک به انتخاب سفره عقد عروس و داماد با توجه به سلیقه آنها از نظر مدرن یا سنتی بودن و یا سفره عقد پیشنهادی کاملا کلاسیک باشد .
خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ راهنمایی برای انتخاب عاقد مراسم ، اینکه مراسم سوری و یا حقیقی باشد و یا اینکه عقد به صورت سنتی ، آریایی و ...
عقد سنتی مانند داشتن مجمع و به همراه ساز و دهل ، عقد آریایی که با خواندن شعر و موزیک ، عقد عربی ، مراسم دادن کادو در کنار سفره عقد فتشریفات و خدمات مجالس راهنمایی و پیشنهاد برای انتخاب و اجاره ماشین عروس یا گل آرایی ماشین عروس و یا انتخاب دسته گل عروس ، کمک به انتخاب کارت دعوت مدعوین ، معرفی مزون لباس عروس با توجه به سلیقه عروس خانم ، معرفی آرایشگاه مناسب و متناسب با سلیقه عروس ، کمک به انتخاب کیک و چگونگی برگزاری مراسم کیک عروسی ، ارائه یک برنامه مدون و هماهنگ شده به عروس و داماد که در آن زمانبندی و شرح وظایف عروس و داماد و لیست تمامی کارهایی که عروس و داماد در روز مراسم می بایست انجام دهند .
ازدواج و زندگی مشترک عمیق ترین و زیباترین و طبیعی ترین و بهترین روابط انسانی است ، که برای خوشبخت بودن انسانها ، که یکی از مهمترین پارامتر های آن تشریفات مجالس عروسی و خدمات برگزاری مجالس عروسی می باشد .
خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ
مجری تشریفات عروسی و مجالس و میهمانیهای ویژه با بهره مندی از روش های نوین طراحی مراسم مدرن روز دنیا , زیباترین روز زندگی شما را خواهد ساخت .
سرخی لبخندهایتان را به تشریفات روبان سرخ بسپارید .

پکیج های برگزاری مراسم عروسی

 

 

اخبار و مطالب خواندنی

 • 1
 • 2

برنامه ریزی و طرح مراسم

برنامه ریزی قبل مراسم ، در حین مراسم ، بعد از مراسم ، کارهایی که موسسه تشریفات مجالس و شما باید انجام دهید از خواسته های شما ، طرح کیک ، گیفت های مهمانان و کلیه خواسته های شما از سالن و چیدمان مراسم 3D طرح


اطلاعات بیشتر

تماس با ما

آدرس : تهران ، زعفرانیه ، آصف

شماره تلفن :  22753683

09121092854 - آقای علیزاده

 

 

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

Invalid Input