• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

تشریفات روبان سرخ

تشریفات روبان سرخ با ره آورد بیش از یک دهه تجربه به یادماندنی ترین صفحه دفتر خاطرات شما را تزئین مینماید ما با داشتن باغ اختصاصی در تهران و ارائه یک برنامه مدون و هماهنگ شده و با طراحی منحصر به فرد همراه با دکوراسیون و تزئینات رویایی و مدرن روز دنیا زیباترین روز زندگی شما را خواهیم ساخت با داشتن کادری مجرب و دارای تخصص های گوناگون پاسخگوی شما عزیزان در تمامی مراسم ها و مجالس شما هستیم تشریفات روبان سرخ ، فرش سرخی برای مهمانان شماست

مشتریان ما

 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
  ...

خدمات مجالس و تشریفات مجالس عروسی روبان سرخ


طراح ،  مجری و برگزارکننده بهترین تشریفات مجالس عروسی ، برگزار کننده سمینار و همایش و مشاور و طراح مراسم های مجلل سفیران و سفارتخانه ها و دارای آشپزخانه صنعتی شخصی و کیترینگ اختصاصی و همچنین دارای باغ اختصاصی در تهران وآشنایی با بیش از 50 مورد باغ و سالن در داخل تهران می باشد .

تشریفات مجالس عروسی و خدمات مجالس روبان سرخ یکی از بهترین و معدود ترین شرکت های کیترینگ ثبت شده در تمامی زمینه های پذیرایی مراسم ها و مجالس ها می باشد .
هدف مجموعه ما همواره رسیدن به بالاترین و بهترین سطح کیفی بوده و در این راستا با بهره مندی از روش های نوین طراحی مراسم مدرن روز دنیا به یاد ماندنی ترین صفحه خاطرات شما را رقم می زنیم .

تشریفات مجالس عروسی و خدمات مجالس روبان سرخ با بهره گیری از امکانات و نیروهای متخصص سرخی لبخند را به میهمانان شما هدیه می دهد.

خدمات و کیترینگ ما شامل تمامی مراسم ها و مجالس ها می شود :

 . برگزاری مجالس عروسی
 . تشریفات دیپلماتیک
 . برگزاری همایش ، سمینار ،
 . برگزاری میهمانی و مراسم نامزدی
 . برگزاری مراسم تولد
 . برگزاری سفره های نذری و ولیمه
 . برگزاری مراسم افطار
 . برگزاری مراسم ترحیم

سوابق :

. پذیرایی ازکلیه همایشها و سمینارها در محل بیمارستان حمایت از سرطان محک
. جشن پایان سال شرکت التک
. همایش شرکت اشنایدر
. جشن شرکت پنبه ریز
. برگزاری جشن مسابقات جام جهانی در سالن خلیج فارس با حضور جمعی از هنرمندان و ورزشکاران
. برگزاری سمینار شرکت تامکار گاز  
. برگزاری  جشن استقلال  جمهوری بولیواری  ونزوالا با حضور 600 میهمان ، دیپلمات ها و سفرای کشورها از جمله سفیر محترم سازمان یونیسف ، سفیر محترم کشور اسپانیا ، سفیر محترم کشور فرانسه ، سفیر محترم کشور آلمان و ... و همچنین با حضور محترم جناب دکتر علی اکبر صالحی
. برگزاری مراسم یاد بود زنده یاد خسرو شکیبایی با حضور جمع بزرگی از هنرمندان
. گرامی داشت جناب آقای جمشید مشایخی با بزرگی از هنرمندان و ورزشکاران
. برگزاری مراسم ترحیم جناب دکتر جهانگیری با حضور هنرمندان
. برگزاری جشن مستر دماغ حامی کودکان سرطانی بیمارستان محک
. برگزاری سمینار شرکت رنو  Renault Pars
و ...

موارد تشریفات عروسی در سالن عروسی

موارد تشریفات عروسی در سالن عروسی


تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی روبان سرخ برگزار کننده مجالس و مراسم عروسی ، عقد ، میهمانی و همچنین برگزار کننده همایش و سمینار و تشریفات دیپلماتیک می باشد .
موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی روبان سرخ از پذیرایی فینگرفود های متنوع و ارائه انواع غذاهای ایرانی و فرنگی با ره آورد بیش از نیم دهه تجربه به یاد ماندنی دفتر خاطرات شما را تزیین می کند .
تشریفات عروسی باید زیبا و رویایی و خاطره انگیز باشد ، آرزوی همه این است که فیلم و یادگاری زیبا به یادماندنی از شب عروسی خود داشته باشند ، پس ما سعی میکنیم در اینجا به چندین مورد از تشریفات عروسی در تشریفات مجالس اشاره کنیم تا شاید بتوانیم کمکی به شما عزیزان کنیم .اگر این موارد را معیار هایی برای انتخاب خدمات مجالس و تشریفات مجالس در نظر بگیرید مطمعنا مراسم عروسی شما به یادماندنی و زیبا و رویایی برگزار خواهد شد . .
تزیین و چیدمان میزهای پذیرایی در سالن عروسی
بهتر است از رنگهای ساده و ترکیب رنگ های لوکس استفاده کنید ، رنگ هایی مانند سفید ، نباتی ، استخوانی ، طلایی ، نفره ای ، رنگ هایی که با رنگ گل ها بیشتر نمایان شوند و زیبایی سالن عروسی شما را دو چندان کنند ، به نمونه کار های قبلی موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس خود ، به دقت نگاه کنید و از آنها ایده بگیرید ، البته حتما از تجربه مجری تشریفات مجالس و خدمات مجالس خود نیز استفاده کنید چرا که آنها ترکیب چیدمان و رنگ ها را با تجربه در اجرای تشریفات عروسی بدست آورده اند .
از چیدمان میزهای شام نیز غافل نشوید ، چرا که در تمامی ژورنال های اروپایی به میز شام نیز بسیار اهمیت می دهند ، در فیلم شما بعد از سالن عروسی ، ورودی ، جایگاه عروس داماد ، میز شام نیز بسیار مهم است ، از رنگ بندی ملایم و متناسب با دکوراسیون سالن عروسی استفاده کنید ، شمع آرایی و گل آرایی برای میز های شام لازم است . پس حتما این را به مجری تشریفات مجالس و خدمات مجالس خود یادآوری کنید .
نمونه کار های تشریفات مجالس و خدمات مجالس خود برای ترکیب رنگها در مراسم های قبلی مشاهده کنید . براي مراسم عروسي بهتر از ترکيب رنگ هاي لوکس استفاده کنيد تا مراسم شما جلوه اي مجلل داشته باشد. براي اين کار بهتر است از ترکيب رنگ هاي سفيد و طلايي استفاده کنيد. همنشيني اين دو رنگ درخشش و زيبايي فريبنده اي را به مراسم شما مي بخشد. ترکيب رنگ هاي سفيد و صورتي ملايم هم همين در جذاب و گيرا است
برای چیدمان میز های پذیرایی می توانید با قرار دادن قاشق و دستمال سفره و استفاده از حلقه های دستمال سفره و شمع ها وگلدان های کوچک دیزاین میزها را خیلی ساده و زیبا طراحی کنید .
گل آرايي ميز ها در روز عروسي
گل آرایی عروسی یکی از بخش های مهم و جذاب در عروسی می باشد . وقتی تزیینات عروسی با گل آرایی همراه باشد به زیبایی عروسی شما افزوده می شود, وجود گل هاي رنگارنگ و هماهنگ با دکوراسيون محيط مي تواند جذابيت بيشتري را ايجاد کندد، گل ها را در گلدان ها و شمعدان های بلند و با رنگ های روشن بگذاريد تا درخشش و خيره کنندگي بيشتري در اثر انعکاس نور داشته باشند، حتي مي توانید آويزهايي به لطافت گلها داشته باشيد و مهمانان تان را تحت تاثير قرار دهيد.
پس در این قسمت که بسیار مهم و در نهایت جلوه سالن عروسی شما را در بر میگیرد ، با دقت و وسواس بیشتری یک موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس برای خود در نظر بگیرید و حتما به نمونه کار ها و سوابق موسسه انتخابی تشریفات مجالس و خدمات مجالس خود نگاه کنید و تصمیم بگیرید .
خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ با بهره مندی از روش های طراحی روز دنیا و به کار گیری از نیروهای مجرب و متخصص به شما کمک می کند تا به ایده آل ترین مراسم خود برسید و از آن لذت ببرید .
سرخی لبخندهایتان را به خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ بسپارید .

 

اخبار و مطالب خواندنی

 • 1
 • 2

برنامه ریزی و طرح مراسم

برنامه ریزی قبل مراسم ، در حین مراسم ، بعد از مراسم ، کارهایی که موسسه تشریفات مجالس و شما باید انجام دهید از خواسته های شما ، طرح کیک ، گیفت های مهمانان و کلیه خواسته های شما از سالن و چیدمان مراسم 3D طرح


اطلاعات بیشتر

تماس با ما

آدرس : تهران ، زعفرانیه ، آصف

شماره تلفن :  22753683

09121092854 - آقای علیزاده

 

 

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

Invalid Input