• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

تشریفات روبان سرخ

تشریفات روبان سرخ با ره آورد بیش از یک دهه تجربه به یادماندنی ترین صفحه دفتر خاطرات شما را تزئین مینماید ما با داشتن باغ اختصاصی در تهران و ارائه یک برنامه مدون و هماهنگ شده و با طراحی منحصر به فرد همراه با دکوراسیون و تزئینات رویایی و مدرن روز دنیا زیباترین روز زندگی شما را خواهیم ساخت با داشتن کادری مجرب و دارای تخصص های گوناگون پاسخگوی شما عزیزان در تمامی مراسم ها و مجالس شما هستیم تشریفات روبان سرخ ، فرش سرخی برای مهمانان شماست

مشتریان ما

 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
  ...

خدمات مجالس و تشریفات مجالس عروسی روبان سرخ


طراح ،  مجری و برگزارکننده بهترین تشریفات مجالس عروسی ، برگزار کننده سمینار و همایش و مشاور و طراح مراسم های مجلل سفیران و سفارتخانه ها و دارای آشپزخانه صنعتی شخصی و کیترینگ اختصاصی و همچنین دارای باغ اختصاصی در تهران وآشنایی با بیش از 50 مورد باغ و سالن در داخل تهران می باشد .

تشریفات مجالس عروسی و خدمات مجالس روبان سرخ یکی از بهترین و معدود ترین شرکت های کیترینگ ثبت شده در تمامی زمینه های پذیرایی مراسم ها و مجالس ها می باشد .
هدف مجموعه ما همواره رسیدن به بالاترین و بهترین سطح کیفی بوده و در این راستا با بهره مندی از روش های نوین طراحی مراسم مدرن روز دنیا به یاد ماندنی ترین صفحه خاطرات شما را رقم می زنیم .

تشریفات مجالس عروسی و خدمات مجالس روبان سرخ با بهره گیری از امکانات و نیروهای متخصص سرخی لبخند را به میهمانان شما هدیه می دهد.

خدمات و کیترینگ ما شامل تمامی مراسم ها و مجالس ها می شود :

 . برگزاری مجالس عروسی
 . تشریفات دیپلماتیک
 . برگزاری همایش ، سمینار ،
 . برگزاری میهمانی و مراسم نامزدی
 . برگزاری مراسم تولد
 . برگزاری سفره های نذری و ولیمه
 . برگزاری مراسم افطار
 . برگزاری مراسم ترحیم

سوابق :

. پذیرایی ازکلیه همایشها و سمینارها در محل بیمارستان حمایت از سرطان محک
. جشن پایان سال شرکت التک
. همایش شرکت اشنایدر
. جشن شرکت پنبه ریز
. برگزاری جشن مسابقات جام جهانی در سالن خلیج فارس با حضور جمعی از هنرمندان و ورزشکاران
. برگزاری سمینار شرکت تامکار گاز  
. برگزاری  جشن استقلال  جمهوری بولیواری  ونزوالا با حضور 600 میهمان ، دیپلمات ها و سفرای کشورها از جمله سفیر محترم سازمان یونیسف ، سفیر محترم کشور اسپانیا ، سفیر محترم کشور فرانسه ، سفیر محترم کشور آلمان و ... و همچنین با حضور محترم جناب دکتر علی اکبر صالحی
. برگزاری مراسم یاد بود زنده یاد خسرو شکیبایی با حضور جمع بزرگی از هنرمندان
. گرامی داشت جناب آقای جمشید مشایخی با بزرگی از هنرمندان و ورزشکاران
. برگزاری مراسم ترحیم جناب دکتر جهانگیری با حضور هنرمندان
. برگزاری جشن مستر دماغ حامی کودکان سرطانی بیمارستان محک
. برگزاری سمینار شرکت رنو  Renault Pars
و ...

برگزاری تشریفات عروسی

 

برگزاری تشریفات عروسی

خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ برگزار کننده مجالس و مراسم عروسی ، عقد ، میهمانی و همچنین برگزار کننده همایش و سمینار و تشریفات دیپلماتیک می باشد .
این خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ موسسه از پذیرایی فینگرفود های متنوع و ارائه انواع غذاهای ایرانی و فرنگی با ره آورد بیش از نیم دهه تجربه به یاد ماندنی دفتر خاطرات شما را تزیین می کند .
انجام تشریفات عروسی با خاطرات خوب و به صورت رویایی آرزو و خواسته هر عروس و دامادی می باشد . مراسم عروسی موفق و خاطره انگیز چند نکته و وجه مشترک دارد . بدون شک هر عروس و دامادی دوست دارد خاطرات خوبی از مراسم عروسی و تشریفات عروسی خود در ذهن خودش و میهمان مراسم خود باقی بگذارد . این مطلب با استفاده از بررسی صدها مجالس عروسی جمع آوری شده است که می تواند به شما بسیار کمک کند .
نکته اول : زمان است ، اگر قصد دارید در یکی از شب های اعیاد و یا روزهای پنج شنبه و جمعه جشن عروسی خود را برپا کنید ، بهتر است از حداقل شش ماه جلوتر اقدام نمایید . با مراجعه به تشریفات مجالس و خدمات مجالس انتخابی خود سالن عروسی و یا باغ عروسی خود را بسته به خود انتخاب کنید سالن و باغ عروسی انتخابی شما باید فضای مناسب برای تعداد میهمانان شما را داشته باشد و دارای سیستم تهویه ، گرمایش و سرمایش مناسب باشد ، مسافت سالن عروسی و باغ عروسی شما نباید خیلی دور و خسته کننده باشد .
نکته دوم : کیفیت کیترینگ وشام عروسی شما می باشد ، که از پارامتر های مهم در مراسم عروسی است . همه انتظار دارند که از بزرگترین و مهمترین شب مراسم عروسی شما خوب پذیرایی شوند ،کیفیت غذا و شام عروسی شما می بایست مناسب باشد و در کنر آن نوشیدنی های مناسب با توجه به فصل نیز مهم هستند . اگر کمی از تنوع غذا بزنید اشکالی ندارد می توانید نتوع غذایی را کم تر و هزینه آن را در دیزاین مراسم خود صرف کنید . اگر مشکل بودجه برای مراسم عروسی خود دارید شدیدا به مشا توصیه می کنیم از تعداد میهمانان کم کنید اما از کیفیت تشریفات عروسی خود کم نکنید و صرف ارزان تر بودن منو های یک تشریفات مجالس و خدمات مجالس قرارداد نبندید . بهتر است میهمانان کم تری دعوت کنید ولی در عوض بهترین سرویس را به میهمانانتان بدهید و زیباترین شب را برای خود بسازید .
نکته سوم : انتخاب دیزاین مناسب و شیک و رویایی در شب مراسم عروسی شما می باشد . که زیباتر شدن مراسم شما به هنر مجری تشریفات عروسی و خدمات مجالس شما بستگی دارد . استفاده از گل آرایی و شمع آرایی و دیزاین مراسم با توجه به سلیقه شما و چیدمان کلی سالن از جمله مهم ترین انتخاب های شما برای برگزاری مراسم عروسی شما توسط شما و مجری تشریفات عروسی و خدمات مجالس می باشد . برای شما در فیلم عروسی و خاطراتتان باید همیشه شیرین و رویایی باشد .
این سه نکته در نگاه اول مهم ترین انتخاب های شما برای برگزاری مراسم عروسی و تشریفات عروسی می باشد .
به مجری تشریفات عروسی و خدمات مجالس عروسی خود اطمینان داشته باشید .
خدمات مجالس عروسی و تشریفات مجالس روبان سرخ با بهره مندی از روش های طراحی روز دنیا و به کار گیری از نیروهای مجرب و متخصص به شما کمک می کند تا به ایده آل ترین مراسم خود برسید و از آن لذت ببرید .
سرخی لبخندهایتان را به خدمات مجالس و تشریفات مجالس عروسی روبان سرخ بسپارید .

 

 

اخبار و مطالب خواندنی

 • 1
 • 2

برنامه ریزی و طرح مراسم

برنامه ریزی قبل مراسم ، در حین مراسم ، بعد از مراسم ، کارهایی که موسسه تشریفات مجالس و شما باید انجام دهید از خواسته های شما ، طرح کیک ، گیفت های مهمانان و کلیه خواسته های شما از سالن و چیدمان مراسم 3D طرح


اطلاعات بیشتر

تماس با ما

آدرس : تهران ، زعفرانیه ، آصف

شماره تلفن :  22753683

09121092854 - آقای علیزاده

 

 

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

Invalid Input