برگزاری مراسم عروسی در تهران

برگزاری مراسم عروسی در تهران

 

برای برگزاری مراسم خود یکی از معیارهای مهمی که موسسه تشریفات عروسی یا تشریفات مجالس باید داشته باشد باغ در تهران است چرا که خارج از تهران نه تنها گزینه درستی نیست بلکه در زمان شما بسیار صرقه جویی می کند .

عروسی در تهران

با انتخاب تشریفات عروسی روبان سرخ دیگر نیاز ندارید از تهران خارج شوید ، معمولا مجریان تشریفات مجالس در حومه تهران اقدام به برگزاری مراسم می کنند ، چرا که اغلب باغ های مراسم عروسی در حومه تهران به سمت غرب می باشند ، معمولا باغ های عروسی در گرمدره ، کرج ، احمد آباد و ... می باشند ، این باغ ها اکثرا با دسترسی ها و مسیر های سخت ، جاده های خاکی و دور و اغلب می بایست ترافیک شدید در روزهای پنج شنبه و جمعه در مسیر غرب در مسیر این باغ ها را تحمل کرد .


تشریفات عروسی روبان سرخ مراسم عروسی شما را در تهران برگزار می کند با داشتن باغی در تهران و گنجایش 500 نفر مهمان و دیزانی منحصر بفرد و چیدمانی خاص  و اروپایی و همین طور معرفی چندین مورد باغ عروسی ، خانه های ویلایی ، سالن های اجتماعات در شمال تهران و منطقه یک ، مراسم عروسی رویایی و خاصی برای شما برگزار می کند .


اگر دوست دارید مراسم شما با سایر مراسم های عروسی که همه شکل هم هستند و چیزی در آن تغییر نمی کند ، متفاوت باشد از باغ روبان سرخ دیدن فرمایید و با باغ ها و خانه های ویلایی داخل تهران آشنا شوید و تفاوت مراسم عروسی خود و دیگران را از نزدیک ببینید .

 حتی اگر شما نیازمند باغ دیگر  و سالن اجتماعات و خانه های ویلایی باشید ما با همکاری با باغ های دیگر و سالن ها ی دیگر در تهران این امکان را برای شما فراهم میکنیم تا دیگر مجبور نباشید برای مراسم عروسی خود از تهران خارج شوید و نیاز شما با هر تعداد مهمان و بودجه ای که دارید را در تهران برطرق میکنیم . با برگزاری مراسم عروسی در تهران نه تنها به خود بلکه به مهمانان خود نیز احترام بیشتری میگذارید و آن ها نیز مجبور نیستند برای مراسم عروسی مسیر طولانی و یا ترافیک را پشت سر بگذارند .

پس قبل از تصمیم گرفتن برای انتخاب باغ و یا سالن عروسی با ما تماس بگیرید .

 

تماس با ما

آدرس : تهران ، زعفرانیه ، آصف

شماره تلفن :  22753683

09121092854 - آقای علیزاده

 

 

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

Invalid Input