• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

تشریفات روبان سرخ

تشریفات روبان سرخ با ره آورد بیش از یک دهه تجربه به یادماندنی ترین صفحه دفتر خاطرات شما را تزئین مینماید ما با داشتن باغ اختصاصی در تهران و ارائه یک برنامه مدون و هماهنگ شده و با طراحی منحصر به فرد همراه با دکوراسیون و تزئینات رویایی و مدرن روز دنیا زیباترین روز زندگی شما را خواهیم ساخت با داشتن کادری مجرب و دارای تخصص های گوناگون پاسخگوی شما عزیزان در تمامی مراسم ها و مجالس شما هستیم تشریفات روبان سرخ ، فرش سرخی برای مهمانان شماست

مشتریان ما

 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
  ...

خدمات مجالس و تشریفات مجالس عروسی روبان سرخ


طراح ،  مجری و برگزارکننده بهترین تشریفات مجالس عروسی ، برگزار کننده سمینار و همایش و مشاور و طراح مراسم های مجلل سفیران و سفارتخانه ها و دارای آشپزخانه صنعتی شخصی و کیترینگ اختصاصی و همچنین دارای باغ اختصاصی در تهران وآشنایی با بیش از 50 مورد باغ و سالن در داخل تهران می باشد .

تشریفات مجالس عروسی و خدمات مجالس روبان سرخ یکی از بهترین و معدود ترین شرکت های کیترینگ ثبت شده در تمامی زمینه های پذیرایی مراسم ها و مجالس ها می باشد .
هدف مجموعه ما همواره رسیدن به بالاترین و بهترین سطح کیفی بوده و در این راستا با بهره مندی از روش های نوین طراحی مراسم مدرن روز دنیا به یاد ماندنی ترین صفحه خاطرات شما را رقم می زنیم .

تشریفات مجالس عروسی و خدمات مجالس روبان سرخ با بهره گیری از امکانات و نیروهای متخصص سرخی لبخند را به میهمانان شما هدیه می دهد.

خدمات و کیترینگ ما شامل تمامی مراسم ها و مجالس ها می شود :

 . برگزاری مجالس عروسی
 . تشریفات دیپلماتیک
 . برگزاری همایش ، سمینار ،
 . برگزاری میهمانی و مراسم نامزدی
 . برگزاری مراسم تولد
 . برگزاری سفره های نذری و ولیمه
 . برگزاری مراسم افطار
 . برگزاری مراسم ترحیم

سوابق :

. پذیرایی ازکلیه همایشها و سمینارها در محل بیمارستان حمایت از سرطان محک
. جشن پایان سال شرکت التک
. همایش شرکت اشنایدر
. جشن شرکت پنبه ریز
. برگزاری جشن مسابقات جام جهانی در سالن خلیج فارس با حضور جمعی از هنرمندان و ورزشکاران
. برگزاری سمینار شرکت تامکار گاز  
. برگزاری  جشن استقلال  جمهوری بولیواری  ونزوالا با حضور 600 میهمان ، دیپلمات ها و سفرای کشورها از جمله سفیر محترم سازمان یونیسف ، سفیر محترم کشور اسپانیا ، سفیر محترم کشور فرانسه ، سفیر محترم کشور آلمان و ... و همچنین با حضور محترم جناب دکتر علی اکبر صالحی
. برگزاری مراسم یاد بود زنده یاد خسرو شکیبایی با حضور جمع بزرگی از هنرمندان
. گرامی داشت جناب آقای جمشید مشایخی با بزرگی از هنرمندان و ورزشکاران
. برگزاری مراسم ترحیم جناب دکتر جهانگیری با حضور هنرمندان
. برگزاری جشن مستر دماغ حامی کودکان سرطانی بیمارستان محک
. برگزاری سمینار شرکت رنو  Renault Pars
و ...

هزینه های مراسم عروسی با تشریفات مجالس

هزینه های مراسم عروسی با تشریفات مجالس چگونه محاسبه میگردد


تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی روبان سرخ برگزار کننده مجالس و مراسم عروسی ، عقد ، میهمانی و همچنین برگزار کننده همایش و سمینار و تشریفات دیپلماتیک می باشد .
موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی روبان سرخ از پذیرایی فینگرفود های متنوع و ارائه انواع غذاهای ایرانی و فرنگی با ره آورد بیش از نیم دهه تجربه به یاد ماندنی دفتر خاطرات شما را تزیین می کند .
برای این که هزینه مراسم عروسیتان را برآورد کنید و یک جمع کلی از هزینه مجالس عروسی خود داشته باشید ، در ابتدا باید یک لیست تقریبی از ملزومات و احتیاجات خود از خدمات عروسی و تشریفات عروسی مورد نیاز خود تهیه کنید ، بعد مقدار بودجه و برنامه ریزی مالی خود را با تشریفات مجالس و خدمات مجالس خود در میان بگذارید ، و بعد خواسته های خود را با موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس خود در میان بگذارید و طبق هزینه های اعلام شده توسط مجری خدمات مجالس و تشریفات مجالس خود آنها را در لیست خود جمع آوری کنید .
در اینجا ما لیست خدمات عروسی و تشریفات عروسی که شما نیاز دارید برای برآورد بودجه و هزینه به شما می دهیم تا شاید بتوانیم به شما کمکی کرده باشیم . این لیست کلی از جزییات تشریفات عروسی و خدمات عروسی می باشد که موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس می تواند به شما ارائه دهد .
1 مبلغ ورودی باغ عروسی و سالن عروسی شما
2 بعد از شمارش تعداد میهمانان ، انتخاب منو موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس با توجه به بودجه و سلیقه ، پس دومین گزینه مبلغ منوی انتخابی شما برای تعداد میهمانان شما ، مبلغ این قسمت هزینه منوی انتخابی ضربدر تعداد میهمانان
3 انتخاب خدمات جانبی مانند سفره عقد ، سفره خانه سنتی از موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس ، که تمامی این گزینه ها مانند سفره عقد و سفره خانه سنتی ، شهربازی کودکان ، کافی شاپ ، بالن سواری ، ماشین عروس و ... جزو خدمات عروسی و تشریفات عروسی یک موسسه و مجری تشریفات مجالس و خدمات مجالس می باشد .
4 هزینه گروه موزیک ، که البته این مورد هم مانند خدمات جانبی جرو دسته تشریفات عروسی و خدمات عروسی یک موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس می باشد .
5 هزینه انتخابی منوی فیلم برداری و عکاسی ، که این هزینه با توجه به انتخاب ادوات و نحوه فیلم براداری متغیر است .
6 هزینه آرایشگاه عروس و داماد هزینه مزون لباس عروس و لباس داماد
این هزینه ها هزینه های کلی یک مراسم عروسی است که 4 گزینه اول جزو خدمات عروسی و تشریفات عروسی که همه جزو خدمات ارائه شده توسط موسسه خدمات مجالس و تشریفات مجالس عروسی می باشد
تشریفات مجالس و خدمات مجالس روبان سرخ از ابتدا با داشتن برنامه ای مدون و هماهنگ شما را در انتخاب و نشان دادن کیفیت کاری خود برنامه ای دقیق برای عروس و دامادهای عزیز دارد . تشریفات مجالس و خدمات مجالس روبان سرخ دارای شماره ثبت می باشد و رزومه کاری تشریفات مجالس و خدمات مجالس روبان سرخ قابل استناد و مشهود می باشد . تشریفات مجالس عروسی و یا خدمات مجالس عروسی روبان سرخ با معرفی تیم های حرفه ای در زمینه عکاسی و فیلم برداری ، موزیک ، دسته گل عروس ، لباس عروس و داماد ، آرایشگاه عروس ، آرایشگاه داماد هم کمک بسزایی در سهولت انتخاب و هزینه های تمام شده برای مراسم عروسی شما عروس و داماد های عزیز دارد .
خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ با بهره مندی از روش های طراحی روز دنیا و به کار گیری از نیروهای مجرب و متخصص به شما کمک می کند تا به ایده آل ترین مراسم خود برسید و از آن لذت ببرید .
سرخی لبخندهایتان را به خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ بسپارید .

 

 

اخبار و مطالب خواندنی

 • 1
 • 2

برنامه ریزی و طرح مراسم

برنامه ریزی قبل مراسم ، در حین مراسم ، بعد از مراسم ، کارهایی که موسسه تشریفات مجالس و شما باید انجام دهید از خواسته های شما ، طرح کیک ، گیفت های مهمانان و کلیه خواسته های شما از سالن و چیدمان مراسم 3D طرح


اطلاعات بیشتر

تماس با ما

آدرس : تهران ، زعفرانیه ، آصف

شماره تلفن :  22753683

09121092854 - آقای علیزاده

 

 

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

Invalid Input