• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

تشریفات روبان سرخ

تشریفات روبان سرخ با ره آورد بیش از یک دهه تجربه به یادماندنی ترین صفحه دفتر خاطرات شما را تزئین مینماید ما با داشتن باغ اختصاصی در تهران و ارائه یک برنامه مدون و هماهنگ شده و با طراحی منحصر به فرد همراه با دکوراسیون و تزئینات رویایی و مدرن روز دنیا زیباترین روز زندگی شما را خواهیم ساخت با داشتن کادری مجرب و دارای تخصص های گوناگون پاسخگوی شما عزیزان در تمامی مراسم ها و مجالس شما هستیم تشریفات روبان سرخ ، فرش سرخی برای مهمانان شماست

مشتریان ما

 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
  ...

خدمات مجالس و تشریفات مجالس عروسی روبان سرخ


طراح ،  مجری و برگزارکننده بهترین تشریفات مجالس عروسی ، برگزار کننده سمینار و همایش و مشاور و طراح مراسم های مجلل سفیران و سفارتخانه ها و دارای آشپزخانه صنعتی شخصی و کیترینگ اختصاصی و همچنین دارای باغ اختصاصی در تهران وآشنایی با بیش از 50 مورد باغ و سالن در داخل تهران می باشد .

تشریفات مجالس عروسی و خدمات مجالس روبان سرخ یکی از بهترین و معدود ترین شرکت های کیترینگ ثبت شده در تمامی زمینه های پذیرایی مراسم ها و مجالس ها می باشد .
هدف مجموعه ما همواره رسیدن به بالاترین و بهترین سطح کیفی بوده و در این راستا با بهره مندی از روش های نوین طراحی مراسم مدرن روز دنیا به یاد ماندنی ترین صفحه خاطرات شما را رقم می زنیم .

تشریفات مجالس عروسی و خدمات مجالس روبان سرخ با بهره گیری از امکانات و نیروهای متخصص سرخی لبخند را به میهمانان شما هدیه می دهد.

خدمات و کیترینگ ما شامل تمامی مراسم ها و مجالس ها می شود :

 . برگزاری مجالس عروسی
 . تشریفات دیپلماتیک
 . برگزاری همایش ، سمینار ،
 . برگزاری میهمانی و مراسم نامزدی
 . برگزاری مراسم تولد
 . برگزاری سفره های نذری و ولیمه
 . برگزاری مراسم افطار
 . برگزاری مراسم ترحیم

سوابق :

. پذیرایی ازکلیه همایشها و سمینارها در محل بیمارستان حمایت از سرطان محک
. جشن پایان سال شرکت التک
. همایش شرکت اشنایدر
. جشن شرکت پنبه ریز
. برگزاری جشن مسابقات جام جهانی در سالن خلیج فارس با حضور جمعی از هنرمندان و ورزشکاران
. برگزاری سمینار شرکت تامکار گاز  
. برگزاری  جشن استقلال  جمهوری بولیواری  ونزوالا با حضور 600 میهمان ، دیپلمات ها و سفرای کشورها از جمله سفیر محترم سازمان یونیسف ، سفیر محترم کشور اسپانیا ، سفیر محترم کشور فرانسه ، سفیر محترم کشور آلمان و ... و همچنین با حضور محترم جناب دکتر علی اکبر صالحی
. برگزاری مراسم یاد بود زنده یاد خسرو شکیبایی با حضور جمع بزرگی از هنرمندان
. گرامی داشت جناب آقای جمشید مشایخی با بزرگی از هنرمندان و ورزشکاران
. برگزاری مراسم ترحیم جناب دکتر جهانگیری با حضور هنرمندان
. برگزاری جشن مستر دماغ حامی کودکان سرطانی بیمارستان محک
. برگزاری سمینار شرکت رنو  Renault Pars
و ...

تشریفات مجالس عروسی


تشریفات مجالس عروسی در تهرانخدمات مجالس و تشریفات مجالس عروسی روبان سرخ برگزار کننده مجالس و مراسم عروسی ، عقد ، میهمانی و همچنین برگزار کننده همایش و سمینار و تشریفات دیپلماتیک می باشد .
موسسه خدمات مجالس و تشریفات مجالس عروسی روبان سرخ از پذیرایی فینگرفود های متنوع و ارائه انواع غذاهای ایرانی و فرنگی با ره آورد بیش از نیم دهه تجربه به یاد ماندنی دفتر خاطرات شما را تزیین می کند .
گام اول برای شما این است که از چند ماه قبل از مراسم ، تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی کیترینگ خود را انتخاب نمایید ، به خصوص اگر تاریخ پیشنهادی مقارن با اعیاد مذهبی باشد .
تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی در قدم اول به شما سالن یا باغ مناسب با سلیقه و بودجه شما معرفی می کنند . فهرست میهمانان خود را تعیین کنید تا تعداد میهمانان قبل از سفارش مشخص شده باشد . شورای مزه برگزار کنید ، غذاهای شام عروسی تعیین کنید ، منوی عروسی موسسه و تشریفات خود را به دقت بررسی کنید از غذاهای انتخابی خود یک پرس سفارش دهید تا کاملا با طعم آنها آشنا شوید و یا اینکه در یک مجلس و مراسم تشریفات مجالس و خدمات مجالس خود حضور یابید تا کاملا از نزدیک با رفتار پرسنل و نحوه پذیرایی و کیفیت غذایی موسسه آشنا شوید
گام دوم انتخاب خدمات جانبی شما از خدمات مجالس و تشریفات مجالس عروسی انتخابی شماست . فراموش نکنید موسسات تشریفات مجالس و خدمات مجالس خدمات متفرقه زیادی ارائه می دهند از کوچکترین چیز تا اجاره هلیکوپتر و کالسکه طلایی و ... در نظر داشته باشید در امر برگزاری مجالس ، موسسات و برندهای زیادی از خدمات مجالس و تشریفات مجالس عروسی هستند که دارای شماره ثبت هستند و در این زمینه با اطمینان بیشتری کار می کنند ، شاید نرخ پیشنهادی برخی از موسسات خدمات مجالس و تشریفات مجالس عروسی معتبر کمی با دیگر مجریان مراسم تفاوت دارد ولی شما می توانید مطمئن باشید خوب و با شکوه و شایسته برگزار می شود و در ذهن ها خواهد ماند یادتان باشدیک خدمات مجالس خوب و مدرن همواره به سرعت رو به تغییر است .
یک موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی خوب و لوکس باید در درجه اول دارای شماره ثبت ، کد اقتصادی ، تابلو و مجوز باشد . در مرحله بعدی باید یک برنامه مدون و هماهنگ شده از جمله زمانبندی و تعاریف وظایف عروس و داماد قبل از جشن عروسی و مراسم تا انتخاب کارت عروسی و سالن و باغ برگزاری مراسم عروسی ، آرایشگاه مناسب عروس و داماد ، آتلیه مجهز ، دیزاین مراسم با توجه به سلیقه عروس و داماد و اصول بین المللی تشریفات مجالس ، فینگرفود ، نورپردازی ، نورآرایی ، گل آرایی ، دسته گل عروس ، ماشین عروس ، شمع آرایی ، موزیک ، چیدمان سالن یا باغ عروسی و ... را معرفی و ارائه دهد.
یک تشریفات مجالس و خدمات مجالس لوکس باید هر شش ماه یکبار در حال تغییر در حال تغییر و بروز شدن باشد ، سعی کنید در مراسم های دیگر موسسه تشریفات مجالس و یا خدمات مجالس انتخابی خود حضور پیدا کنید تا خودتان کیفیت پذیرایی و دیزاین مراسم و تزیینات سالن و کیفیت غذایی خوب به اضافه انتخاب کادر مناسب اعم از آرایشگاه عروس ، مزون لباس عروس ، گروه موزیک ، عکاس و فیلم بردار شما را در برگزاری هر چه بهتر و زیباتر و رویایی تر مراسم عروسی یاری می کند .


خدمات مجالس و تشریفات مجالس عروسی روبان سرخ با بهره مندی از روش های طراحی روز دنیا و به کار گیری از نیروهای مجرب و متخصص به شما کمک می کند تا به ایده آل ترین مراسم خود برسید و از آن لذت ببرید .
سرخی لبخندهایتان را به خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ بسپارید .

اخبار و مطالب خواندنی

 • 1
 • 2

برنامه ریزی و طرح مراسم

برنامه ریزی قبل مراسم ، در حین مراسم ، بعد از مراسم ، کارهایی که موسسه تشریفات مجالس و شما باید انجام دهید از خواسته های شما ، طرح کیک ، گیفت های مهمانان و کلیه خواسته های شما از سالن و چیدمان مراسم 3D طرح


اطلاعات بیشتر

تماس با ما

آدرس : تهران ، زعفرانیه ، آصف

شماره تلفن :  22753683

09121092854 - آقای علیزاده

 

 

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

Invalid Input