انتخاب های صحیح در خدمات مجالس

انتخاب های صحیح در خدمات مجالس

نکات انتخاب های صحیح در خدمات مجالس


تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی روبان سرخ برگزار کننده مجالس و مراسم عروسی ، عقد ، میهمانی و همچنین برگزار کننده همایش و سمینار و تشریفات دیپلماتیک می باشد .
موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی روبان سرخ از پذیرایی فینگرفود های متنوع و ارائه انواع غذاهای ایرانی و فرنگی با ره آورد بیش از نیم دهه تجربه به یاد ماندنی دفتر خاطرات شما را تزیین می کند
در ابتدا به فصل عروسی توجه کنید ، اگر در فصل تابستان ازدواج می کنید به سیستم سرمایش و تهویه هوا توجه کنید ، اگر در فصل زمستان ازدواج میکنید به سیستم گرمایش توجه کنید ، اگر سالن انتخابی شما مجهز به سیستم گرمایش و سرمایش نبود از مجری تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی خود بخواهید از قبل برای شما سیستم گرمایش و سرمایش و تهویه مناسب در نظر بگیرد و سالن عروسی یا باغ عروسی شما را تجهیز نماید .
اگر قصد دارید مراسم خود را در خارج از شهر برگزار کنید ، سعی کنید باغ عروسی یا سالن عروسی شما خیلی از تهران دور نباشد تا میهمانان شما از مسیر خسته نشوند و باعث آزار و ناراحتی آنها نشود . از مجری تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی باغ عروسی یا سالن عروسی شما را در تهران یا خیلی نزدیک به شما نشان دهد .
لطفا بعد از آن که تعداد میهمانان تان را شمردید ، سالن عروسی یا باغ عروسی تان را انتخاب کنید . گاهی اوقات پیش می آید که ظرفیت یک خانه ، سالن و … دویست نفر است و لی عروس و داماد سیصد نفر را دعوت کرده اند که این واقعا برای میهمانان سخت خواهد بود . زیرا وقتی یک مکان ظرفیت مشخصی داشته باشد فقط از لحاظ جا و فضا مشکل پیش نمی آید بلکه سیستم تهویه ی هوا ، رختکن و گاهی اوقات میز شام و تعداد میزها نیز مشکل ایجاد خواهند کرد و پذیرایی از میهمانان شما با مشکل پیش روبرو می شود ، پس سعی کنید تعداد میهمانان خود را به درستی به مجری تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی اعلام کنید .
بهتر است به دنبال مکانی باشید که برای مدعوین نیز جای پارک وجود داشته باشد. البته امروزه تعداد زیادی از سالن های عروسی و باغ های عروسی پارکینگ اختصاصی برای میهمانان در نظر گرفته اند ، یادتان باشد مبلغ ورودی پارکینگ را آقای داماد باید پرداخت کند نه میهمانان، جشن متعلق به شماست و میهمانان به خاطر دعوت شما در آن مکان حضور خواهند داشت ، به مجری تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی اعلام کنید که باغ عروسی و سالن عروسی را به شما معرفی کند که دارای پارکینگ باشد . از مجری و موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی خود بخواهید در صورت نبودن پارکبان شخصی را مسئول اتومبیل های میهمانان قرار دهد تا همه به راحتی اتومبیل هایشان را پارک کنند .
در انتخاب مکان عروسی به تمیزی و بهداشت سرویس غذا خوری ، رومیزی ها ، راحت بودن صندلی ها ، سرویس های بهداشتی ، رختکن و حتی کف سالن توجه کنید تا مطمئن شوید که میهمانان تان سخت نخواهد گذشت و چیزی برای دل مشغولی شما هم وجود نداشته باشد . از مسئول تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی پرسنل نظافتی برای مراسم شما در نظر بگیرد .

اگر دارای ذائقه خاص یا رسوم خاصی برای غذا دارید مجری تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی مطلع سازید .
معمولا گرم سرو کردن غذا موضوع بسیار مهم و سختی می باشد که باید بسیار به آن توجه نمایید . اگر قصد دارید مراسم تان را در باغ برگزار کنید بهتر است قبل از مراسم از مجری و موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی یادآور کنید که غذای شما گرم سرو شود .
بهتر است برای پذیرایی نوشیدنی از میهمانان شما در فصل در چند طعم متفاوت آبمیوه به موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی سفارش دهید تا جواب گوی سلیقه های متفاوت میهمانان باشید. اگر هم جشن عروسی تان در فصل سرماست ، شیرکاکائوی داغ ، چای یا نسکافه و قهوه بهترین سفارش به موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی هستند
خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ با بهره مندی از روش های طراحی روز دنیا و به کار گیری از نیروهای مجرب و متخصص به شما کمک می کند تا به ایده آل ترین مراسم خود برسید و از آن لذت ببرید .
سرخی لبخندهایتان را به خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ بسپارید

 

تماس با ما

آدرس : تهران ، زعفرانیه ، آصف

شماره تلفن :  22753683

09121092854 - آقای علیزاده

 

 

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

Invalid Input