برگزاری مراسم با خدمات مجالس عروسی

برگزاری مراسم با خدمات مجالس عروسی


خدمات مجالس عروسی و تشریفات مجالس روبان سرخ

برگزاری مراسم با خدمات مجالس عروسی

برگزار کننده مجالس و مراسم عروسی ، عقد ، میهمانی و همچنین برگزار کننده همایش و سمینار و تشریفات دیپلماتیک می باشد .
موسسه خدمات مجالس عروسی و تشریفات مجالس روبان سرخ از پذیرایی فینگرفود های متنوع و ارائه انواع غذاهای ایرانی و فرنگی با ره آورد بیش از نیم دهه تجربه به یاد ماندنی دفتر خاطرات شما را تزیین می کند .
چند نکته برای بهترین انتخاب محل برگزاری مراسم عروسی از طریق مجری خدمات مجالس عروسی با توجه به بودجه و سلیقه عروس و دامادهای عزیز :
نکته اول : قبل از بازدید با تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی انتخابی خود تاریخ مورد نظر برای مراسم عروسی خود را چک کنید تا متوجه شوید که تاریخ مورد نظر خالی یا پر است .
نکته دوم : تعداد دقیق میهمانان خود را به مجری خدمات مجالس عروسی خود اطلاع دهید ، برای انتخاب سالن ظرفیت سالن عروسی و تعداد میهمانان را ملاک قرار دهید . به عنوان مثال سالن عروسی بزرگ با تعداد میهمانان کم اصلا زیبا نیست و همین طور برعکس .
نکته سوم : از مجری خدمات مجالس عروسی کروکی باغ را درخواست کنید ، زیرا با در دست داشتن کروکی میهمانان بهتر آدرس سالن عروسی و باغ عروسی را پیدا می کنند .
نکته چهارم : هزینه اجاره سالن عروسی و باغ عروسی ، متاسفانه برخی از مجریان تشریفات مجالس عروسی و خدمات مجالس عروسی ابتدا قیمت کمی برای سالن عروسی و یا باغ عروسی به شما می گویند و در نهایت به آن قیمت روشن کردن نور ، کف ، استفاده از نور سقف و ... را اضافه می کند و در نهایت مبلغ ورودی شما بیش از حد انتظارتان می رود .
نکته پنجم : سعی کنید مسیر سالن و یا باغ عروسی شما خیلی دور و خسته کننده نباشد .
نکته ششم : از مجری خدمات مجالس عروسی سالن عروسی یا باغ عروسی را به شما پیشنهاد دهد که سالن یا محلی جداگانه برای محل سرو شام داشته باشد تا بوی غذا و سرو آن مزاحم میهمانان شما نشود و ضمنا سالن شام و پذیرایی در یک سالن وجهه خوبی برای مراسم شما ندارد .
نکته هفتم : از مجری خدمات مجالس عروسی سالن عروسی و باغ شما محل جداگانه برای سفره عقد و مراسم عقد را در خود جای داده باشد .
نکته هشتم : اگر شما از طرفداران سفره خانه سنتی برای سرو چای و تنقلات فرحزادی هستید به مجری خدمات مجالس عروسی و یا تشریفات مجالس عروسی خود بگویید که سالنی را به شما معرفی کند که دارای فضای مناسب و مجزا برای سفره خانه سنتی و یا کافی شاپ مستقل جهت سرو آبمیوه های طبیعی و بستنی داشته باشد .
نکته نهم : از مجری خدمات مجالس عروسی بخواهیید سالن را از لحاظ سیستم تهویه ، گرمایش و سرمایش چک کند تا چیزی کم نباشد در صورت چک کردن و کم بودن این سیستم ها اگر سالن از همه نظر برای شما مناسب بود می توانید از از مجری خدمات مجالس عروسی و یا تشریفات مجالس عروسی خود بخواهید در صورت لزوم کسری سیستم را برای شما در نظر بگیرد .
خدمات مجالس عروسی و تشریفات مجالس روبان سرخ با بهره مندی از روش های طراحی روز دنیا و به کار گیری از نیروهای مجرب و متخصص به شما کمک می کند تا به ایده آل ترین مراسم خود برسید و از آن لذت ببرید .
سرخی لبخندهایتان را به خدمات مجالس و تشریفات مجالس عروسی روبان سرخ بسپارید .

 

 

تماس با ما

آدرس : تهران ، زعفرانیه ، آصف

شماره تلفن :  22753683

09121092854 - آقای علیزاده

 

 

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

Invalid Input