راهنمای برگزاری همایش و سمینار و کنفرانس

 راهنمای برگزاری همایش و سمینار و کنفرانس


خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ برگزار کننده مجالس و مراسم عروسی ، عقد ، میهمانی و همچنین برگزار کننده همایش و سمینار و تشریفات دیپلماتیک می باشد .

راهنمای برگزاری همایش و سمینار و کنفرانس

موسسه خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ پذیرایی فینگرفود های متنوع و ارائه انواع غذاهای ایرانی و فرنگی با ره آورد بیش از نیم دهه تجربه به یاد ماندنی دفتر خاطرات شما را تزیین می کند .
در متن قبلی اطلاعاتی را در زمینه برگزاری جشن عروسی در اختیار شما عزیزان قرار دادیم ، این بار سعی داریم تا مطالبی جهت برگزاری همایش و سمینار کنفرانس و یا سمپوزیوم قرار دهیم .
هدف این است که اطلاعات لازم برای برگزاری یک کنفرانس و یا همایش و سمینار عالی را به شما انتقال دهیم .
ابتدا باید تمامی اتفاقاتی که در یک مراسم سمینار و یا همایش رخ می دهد جز به جز روی کاغذ آورده شود تا بتوانیم کنفرانس یا همایش یا سمیناری مطابق با استانداردهای جهانی برگزار نماییم .
برای این منظور ابتدا مراحل را به دو قسمت تقسیم می نماییم .
قسمت اول : تقسیم بندی برنامه ها ، برنامه های قبل از شروع مراسم ، همایش و یا سمینار ، برنامه های شروع ، برنامه های در طول مراسم ، برنامه های پایانی ، برنامه های بعد از خاتمه یافتن مراسم و کنفرانس .
قسمت دوم : انتخاب موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس مناسب که تمامی مراحل قسمت دوم برنامه شما را به نحو احسنت و جز به جز طبق یک برنامه مدون و هماهنگ شده را به شما ارائه دهد . که این برنامه باید شامل یک سری نکات باشد .
در قدم اول ارائه و تدارک یک نقشه ، ارائه نقشه ای به شما تا جایی که ممکن است ویژوال و ساده باشد و همینطور به صورت تصویری ، این نقشه باید به صورت پلانی طراحی شود و در آن لیست ، محل های سمینار ، ورود و خروج میهمانان ، قسمت پذیرایی و تحویل داری ، سرویس های بهداشتی ، آشپزخانه و قسمت سرو در آن مشخص باشد .
قدم دوم شرایط هتل یا محل اقامت میهمانان مراسم همایش یا سمینار شما ، در صورتی که میهمانان از شهر یا کشورهای دیگر به این مراسم و کنفرانس دعوت شده باشند . قدم سوم برنامه ترانزیت و حمل و نقل میهمانان به سالن برگزاری می باشد . قدم چهارم امکانات فراهم شده برای مراسم ، چیدمان سالن پذیرایی و انتخاب غذاهای ایرانی و فرنگی یا حتی پذیرایی با انواع فینگرفود و میان وعده های مناسب برای رفع خستگی میهمانان در طول برنامه ، فراهم آوردن امکانات اینترنتی سالن و داشتن مترجمین خبره برای میهمانان خارجی ، انتخاب و معرفی هدایا و پذیرایی با شکلات ها و شیرینی ها با آرم مرتبط با شرکت و موسسه ای که پذیرای این سمینار یا همایش بوده است .
تنظیم دفترچه راهنما برای میهمانان و شرکت کنندگان برای رساندن اطلاعات مراسم ، انتخاب یک سری پرسنل برای راهنمایی های مربوط به مراسم مانند راهنمایی های ورود و خروج و راهنمایی های سالن پذیرایی و تجهیز سالن مراسم با اورهد ، ویدئو پروژکشن و سیستم صوتی و تصویری مناسب و ارائه سن و تریبون در سالن و محوطه و معرفی بادیگارد های حفاظتی برای ورود خروج افراد و محافظت از شخصیت ها .
تشریفات مجالس و خدمات مجالس روبان سرخ با داشتن بیش از یک دهه سابقه حرفه ای در کیترینگ و توانایی پذیرایی و خدمات روزانه 4000 نفر به میهمانان همایش ها و سمینار ها را دارا می باشد . این موسسه امکانات اجرای غرفه ها و سازه های نمایشگاهی ، راه اندازی سیستم صوتی و نوری ( برق ، روشنایی و نور پردازی ) را دارا می باشد .


از دیگر امکانات تشریفات مجالس و خدمات مجالس روبان سرخ :


. تجهیز لوازم داخل غرفه
. ارائه خدمات الکترونیک ( سیستم مدیریت الکترونیک کنگره )
طراحی و صدور کارت های سینه هوشمند
. تهیه نرم افزار و ارائه پوسترهای الکترونیکی
. سیستم کنترول ارئه مقالات به هنگام برگزاری و تهیه لوح فشرده
. پخش و ارئه خدمات اداری ( فاکس ، تبلت ، لپ تاپ ، کامپیوتر و ...
. انواع پوشش های کف
. سیستم گرمایش و سرمایش
. تجهیز ، تزیین و گل آرایی مراسم
. ظروف VIP و CIP
و ...

خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ با بهره مندی از روش های طراحی روز دنیا و به کار گیری از نیروهای مجرب و متخصص به شما کمک می کند تا به ایده آل ترین مراسم خود برسید و از آن لذت ببرید .
سرخی لبخندهایتان را به خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ بسپارید .

 

تماس با ما

آدرس : تهران ، زعفرانیه ، آصف

شماره تلفن :  22753683

09121092854 - آقای علیزاده

 

 

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

Invalid Input