برگزاری همایش و سمینار عالی

برگزاری همایش و سمینار عالی

برگزاری همایش و سمینار عالی


معمولا برای برگزاری همایش و سمینار و یا جشن و مراسم های دولتی و حتی خصوصی زمان زیادی از تصمیم به مراسم تا اجرا نیست مگر برگزاری همایش و سمیناری که از قبل برای یک عنوان خاص ویا یک رونمایی و افتحاییه هاص باشد تا برنامه ریزی و دقیق باشد .
در این مقاله ما سعی میکنیم برای کسانی که مدت کوتاهی تا برگزاری همایش و سمینار دارند بنویسیم تا شاید کمک کوچکی برای هر چه بهتر برگزاری همایش و سمینار به شما عزیزان کرده باشیم .
این مقاله باتوجه به تجربیات موسسه تشریفات مجالس روبان سرخ جمع آوری شده است . با توجه به تجربیات تشریفات مجالس روبان سرخ برای برگزاری همایش و سمینار ، کنفرانس ، رونمایی ، افتتاحیه ، سمپوزیوم ، جشن ها و رویداد های مذهبی ، ملی ، می باشد .
برای برگزاری همایش و سمینار باید در ابتدا تعداد مدعوین را مشخص و روی کاغذ بنویسید ، آنها را دسته بندی مختلف کنید برای مثال ، افراد مشهور ، هنرمندان ، ورزشکاران و یا افراد مهم و ویژه ، و افراد معمولی و تعداد هر کدام را جداگانه نیز مشخص کنید ، برای هر چه بهتر برگزاری همایش و سمینار هر چه اطلاعات شما برای در میان گذاشتن با موسسه تشریفات مجالس شما مهم می باشد، پس هرچقدر خواهان برگزاری همایش و سمنار عالی هستید به اطلاعات دقیق تری نیز نیاز دارید . بعد از مشخص شدن تاریخ ، زمان و ساعت برگزاری همایش و سمینار و مدت زمان آن چند روز یا چند ساعت و مشخص کردن تعداد مدعوین ودسته بندی مدعوین ، جال میبایست مکان برگزاری را انتخاب کنید که انتخاب مکان برگزاری همایش و سمینار میتواند با کمک موسسه انتخابی تشریفات مجالس شما باشد . بعد از آن نوع پذیرایی را با توجه به بودجه و زمان و نوع مهمانان مراسم انتخاب کنید ، بطور مثال میان وعده صبحانه ، نهار ، شام ، میان وعده ، چای و شیرینی و ... بعد نوبت به مدل و نوع پذیرایی می باشد که با هم با توجه به مهمانان و ذائقه و سلیقه آنها می باشد . برای برگزاری همایش و سمینار عالی اگر تجربه ای در انتخاب نوع پذیرایی از مدعوین خود ندارید در ابتدا با موسسه تشریفات مجالس خود مشورت کنید و منوی پذیرایی متناسب با مدعوین خود انتخاب کنید .
نوع برنامه را مشخص کنید و اینکه قرار است چه کارهایی در برگزاری همایش و سمینار خود انجام دهید ، بطور مثال فقط سخنرانی ، پخش یک یا چند برنامه تفریحی ( موزیک ، نمایش و ... ) اهدای جوایز و هدیه ، پذیرایی و ... بعد از اینکه تمامی کارها را بصورت لیست در آوردید بهتر است که زمان بندی و اولیت بندی برای کارهای خود در برگزاری همایش و سمینار داشته باشید .از ابتدا خوش آمد گویی مدعوین تا پایان و بدرقه را روی کاغد بیاورید و با جزییات راجب آنها با موسسه تشریفات مجالس خود مشورت و صحبت کنید .
باز هم در پایان این مقاله به شما عزیزان تاکیید میکنم که هر چه اطلاعات شما دقیق و جزییات باشد در کنار یک موسسه تشریفات مجالس میتوانید به یک برگزاری همایش و سمینار عالی حتی بیشتر از آنچه در ذهن شماست دست یابید .
در مقالات بعدی نیز سعی میکنیم توصیه هایی به شما عزیزان درباره برگزاری همایش و سمینار بدهیم که به هرچه بهتر شدن مراسم شما کمک کند .

منوهای همایش و سمینار را ممشاهده فرمایید


برای مشاوره میتوانید با مشاوران ما در تشریفات مجالس روبان سرخ تماس بگیرید .

 

تماس با ما

آدرس : تهران ، زعفرانیه ، آصف

شماره تلفن :  22753683

09121092854 - آقای علیزاده

 

 

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

Invalid Input