تشریفات مجالس عروسی

 تشریفات مجالس عروسی

 

برای برگزاری مراسم عروسی خود در یک باغ عروسی دیگر نیازی نیست از تهران خارج شوید و به اطراف تهران بروید ، تشریفات روبان سرخ با داشتن باغ عروسی زیبا و اروپایی در تهران برای شما یک انتخاب عالی در نظر دارد ، ظزفیت باغ عروسی ما از 100 نفر تا 500 نفر برای مراسم عروسی و برای مراسم های همایش و سمینار تا 700 نفر می باشد .


اولین قدم برای هر عروس و داماد انتخاب یک باغ زیبا با دسترسی راحت می باشد ، که ما علاوه بر این باغ سالن های اجتماعات و باغ سالن های دیگر در تهران را به شما معرفی میکنیم تا بهترین انتخاب را برای تشریفات مجالس عروسی خود داشته باشید . ما همواره با دیزاین های روز و ژورنالی و گل آرایی زیبا و مدرن یک مراسم لوکس و زیبا را به شما هدیه میدهیم .

 

تشریفات مجالس روبان سرخ

. تهیه و چیدمان محل برگزاری مراسم بر اساس دیزاین روز
. کارت دعوت عروسی با دیزاین و طراحی خاص و جدید
. طراحی میز نامزدی ، بله بران ، حنا بندان و یادبود
. سفره های عقد متنوع همراه با دیزاین های زیبای روز ( سفره عقد روی هوا ، سفره عقد روی آب ، سفره عقد سنتی ، سفره عقد مدرن و کلاسیک و ... )
. گل آرایی
گل آرایی میز گرد و شام ، گل آرایی متفاوت جهت جایگاه عروس و داماد ، توپ گل ، تیوپ گل ، گل آرایی ستون ها و دیوار ها
دسته گل عروس
گل آرایی ماشین عروس
. اجاره ماشین عروس قدیمی و جدید
. کادر مجرب فیلم برداری و عکاسی
. موزیک پاپ ، سنتی ، دی جی
. کیک عروسی یک تا هفت طبقه همراه با طراحی خاص برای مراسم ها و میهمانی های خاص
. خدمات مجالس و سایر وظایف مربوطه

اگر می خواهید همه از تشریفات عروسی وخدمات عروسی که به وسیله موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس شما اجرا می شود راضی و خشنود باشند ، برای انتخاب موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس دقت و وسواس به خرج دهید و بعد از انتخاب موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس برای انتخاب خدمات عروسی و تشریفات عروسی خود با موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس انتخابی خود مشورت کنید .
بعد از انتخاب یک موسسه خدمات مجالس و تشریفات مجالس به مجری خود اعتماد کامل کنید تا بهترین راهنمایی و مشاوره در مورد خدمات عروسی و تشریفات عروسی را داشته باشید .

تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی روبان سرخ برگزار کننده مجالس و مراسم عروسی ، عقد ، میهمانی و همچنین برگزار کننده همایش و سمینار و تشریفات دیپلماتیک می باشد .
موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی روبان سرخ از پذیرایی فینگرفود های متنوع و ارائه انواع غذاهای ایرانی و فرنگی با ره آورد بیش از نیم دهه تجربه به یاد ماندنی دفتر خاطرات شما را تزیین می کند . موسسه تشریفات مجالس روبان سرخ با لوکس ترین باغ ها در تهران میزبان مراسم های عروسی شما عزیزان می باشد .
خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ با بهره مندی از روش های طراحی روز دنیا و به کار گیری از نیروهای مجرب و متخصص به شما کمک می کند تا به ایده آل ترین مراسم خود برسید و از آن لذت ببرید .


سرخی لبخندهایتان را به تشریفات روبان سرخ بسپارید.

 

تشریفات عروسی روبان سرخ را با تمامی عروس و داماهای عزیز از چندین زاویه مورد بررسی قرار میدهیم تا بدانیم چرا تشریفات عروسی روبان سرخ میتواند یک انتخاب خوب و عالی برای برگزاری مراسم و مجالس عروسی باشد .


تشریفات عروسی روبان سرخ دارای دفتری در ساختمان اداری واقع در زعفرانیه تهران میباشد . تشریفات عروسی روبان سرخ موسسه ای ثبت شده در میان موسسات تشریفات عروسی است . تشریفات عروسی روبان سرخ رزومه و سابقه کاری مناسب در برگزاری تشریفات مجالس عروسی ، تولد ، سمینار و همایش و تشریفات دیپلماتیک دارد که شما به راحتی میتوانید سوابق تشریفات عروسی روبان سرخ را در برگزاری مراسم های همایش و سمینار و تشریفات دیپلماتیک پیگیری نمایید و از میزان رضایت مشتریان موسسه تشریفات عروسی روبان سرخ آگاه شوید . موسسه تشریفات عروسی روبان سرخ نمونه کارهای متنوع بصورت فیلم و عکس از مراسم های خود دارد که همه با سلایق و تنوع بسیار زیادی می باشد ، برای عروس داماد هایی که خواستار تشریفات عروسی کلاسیک ، تشریفات عروسی لوکس و ژورنالی ، تشریفات عروسی مدرن ، تشریفات عروسی سنتی ، تشریفات عروسی فانتزی هستند تمامی نیاز ها و خواسته های خود را بصورت فیلم و عکس ببینند و بعد اقدام به انتخاب کنند .


همچنین از نظر رنگ ، نور پردازی ، گل آرایی تمامی فیلم و عکس و نمونه کارهای تشریفات عروسی روبان سرخ با یکدیگر متفاوت است تا شما هم براحتی بتوانید به خواسته خود برسید . تشریفات عروسی روبان سرخ شما را برای مراسم عروسی به خارج و اطراف تهران ، راه های دور و دسترسی های سخت برای انتخاب باغ عروسی و سالن عروسی نمیبرد ، بلکه موسسه تشریفات عروسی روبان سرخ با در دست داشتن باغی اختصاصی در تهران و با دسترسی راحت و آسان و آدرسی راحت اقدام به برگزاری مراسم عروسی شما میکند . ظرفیت باغ اختصاصی تشریفات عروسی روبان سرخ برای مراسم عروسی از 100 نفر تا 500 نفر می باشد . باغ عروسی تشریفات عروسی روبان سرخ لوکس ، اروپایی و مدرن است و برای تمامی سلیقه ها چیدمان و دیزاین میشود . بصورتی که میتوانید نوع سقف باغ عروسی تشریفات عروسی روبان سرخ را خودتان انتخاب کنید ، آسمان و ستارگان و ماه ، سقفی شیشه ای ، سقفی از گل ، خیمه و حریر ، سقف کاذب و ...


تشریفات عروسی روبان سرخ دارای انباری مجهز با انواع صندلی ، دیزاین ، میز و رومیزی ، شما برای انتخاب آزاد هستید تا هر آنچه در ذهن دارد را به واقعیت تبدیل کنید .انبار ما دارای ظروف چینی هتلی ، ظروف نقره ، ظروف آبکاری شده با طلا ، رومیزهای حریر ، رومیزی های ابریشم ، رومیزی های ساتن ، گلدان ها و شمعدان های متنوع نقره ، سیلور ، کریستال و صندلی های شیواری ( چیواری یا لهستانی ) صندلی های چوبی ایتالیایی ، انواع مبل ، مبل های چرم ، مبل های استیل و چرم ، مبل های ایتالیایی و فرانسوی و... سرویس های ما تا سقف 5000 نفر می باشد .


تشریفات عروسی روبان سرخ یک امتیاز دیگر هم برای انتخاب شدن توسط شما دارد که داشتن آشپزخانه و آشپزهای مجرب است ، آشپزخانه تشریفات عروسی روبان سرخ صنعتی روز پخت ، با کادر آشپزی مجرب دارای مدرک های بین المللی است ، که توانایی پخت تا 5000 نفر را دارد و با انواع غذا ها از جمله غذاهای ایرانی ، غذاهای ایرانی مدرن ، غذاهای فرنگی ، غذاهای دریای ، انواع بار غذای دریایی ، انواع فینگرفود در خدمت شماست .


مشاوران ما برای دادن مشاوره به عروس و داماد های عزیز در تشریفات عروسی روبان سرخ در خدمت شما عزیزان هستند .

منوهای عروسی در لینک زیر قابل مشاهده می باشد

منوهای عروسی

 

 

تماس با ما

آدرس : تهران ، زعفرانیه ، آصف

شماره تلفن :  22753683

09121092854 - آقای علیزاده

 

 

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

Invalid Input