• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

تشریفات روبان سرخ

تشریفات روبان سرخ با ره آورد بیش از یک دهه تجربه به یادماندنی ترین صفحه دفتر خاطرات شما را تزئین مینماید ما با داشتن باغ اختصاصی در تهران و ارائه یک برنامه مدون و هماهنگ شده و با طراحی منحصر به فرد همراه با دکوراسیون و تزئینات رویایی و مدرن روز دنیا زیباترین روز زندگی شما را خواهیم ساخت با داشتن کادری مجرب و دارای تخصص های گوناگون پاسخگوی شما عزیزان در تمامی مراسم ها و مجالس شما هستیم تشریفات روبان سرخ ، فرش سرخی برای مهمانان شماست

مشتریان ما

 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
  ...

خدمات مجالس و تشریفات مجالس عروسی روبان سرخ


طراح ،  مجری و برگزارکننده بهترین تشریفات مجالس عروسی ، برگزار کننده سمینار و همایش و مشاور و طراح مراسم های مجلل سفیران و سفارتخانه ها و دارای آشپزخانه صنعتی شخصی و کیترینگ اختصاصی و همچنین دارای باغ اختصاصی در تهران وآشنایی با بیش از 50 مورد باغ و سالن در داخل تهران می باشد .

تشریفات مجالس عروسی و خدمات مجالس روبان سرخ یکی از بهترین و معدود ترین شرکت های کیترینگ ثبت شده در تمامی زمینه های پذیرایی مراسم ها و مجالس ها می باشد .
هدف مجموعه ما همواره رسیدن به بالاترین و بهترین سطح کیفی بوده و در این راستا با بهره مندی از روش های نوین طراحی مراسم مدرن روز دنیا به یاد ماندنی ترین صفحه خاطرات شما را رقم می زنیم .

تشریفات مجالس عروسی و خدمات مجالس روبان سرخ با بهره گیری از امکانات و نیروهای متخصص سرخی لبخند را به میهمانان شما هدیه می دهد.

خدمات و کیترینگ ما شامل تمامی مراسم ها و مجالس ها می شود :

 . برگزاری مجالس عروسی
 . تشریفات دیپلماتیک
 . برگزاری همایش ، سمینار ،
 . برگزاری میهمانی و مراسم نامزدی
 . برگزاری مراسم تولد
 . برگزاری سفره های نذری و ولیمه
 . برگزاری مراسم افطار
 . برگزاری مراسم ترحیم

سوابق :

. پذیرایی ازکلیه همایشها و سمینارها در محل بیمارستان حمایت از سرطان محک
. جشن پایان سال شرکت التک
. همایش شرکت اشنایدر
. جشن شرکت پنبه ریز
. برگزاری جشن مسابقات جام جهانی در سالن خلیج فارس با حضور جمعی از هنرمندان و ورزشکاران
. برگزاری سمینار شرکت تامکار گاز  
. برگزاری  جشن استقلال  جمهوری بولیواری  ونزوالا با حضور 600 میهمان ، دیپلمات ها و سفرای کشورها از جمله سفیر محترم سازمان یونیسف ، سفیر محترم کشور اسپانیا ، سفیر محترم کشور فرانسه ، سفیر محترم کشور آلمان و ... و همچنین با حضور محترم جناب دکتر علی اکبر صالحی
. برگزاری مراسم یاد بود زنده یاد خسرو شکیبایی با حضور جمع بزرگی از هنرمندان
. گرامی داشت جناب آقای جمشید مشایخی با بزرگی از هنرمندان و ورزشکاران
. برگزاری مراسم ترحیم جناب دکتر جهانگیری با حضور هنرمندان
. برگزاری جشن مستر دماغ حامی کودکان سرطانی بیمارستان محک
. برگزاری سمینار شرکت رنو  Renault Pars
و ...

تشریفات دیپلماتیک

تشریفات دیپلماتیک

 صحنه های بین المللی مدیران بین المللی می طلبد تا با رعایت آداب دیپلماتیک از استقبال و پذیرایی تا بدرقه را به بهترین نحو انجام دهند.

تشریفات مجالس روبان سرخ تمامی تجیزات و ملزومات را برای برگزاری یک مهمانی رسمی برای سفرا و مهمانی های شخصی سفرا را دارا می باشد . از ارائه ظروف تکی ، انواع میز و صندلی و ...

آشپزخانه صنعتی با آشپزهای ماهر برای انواع غذا ایرانی ، فرنگی ، دریایی ، فیبگرفود و ...

مهمانداران و پرسنل مجرب ، پرسنل خدماتی و نظافتی ، مدیران اجرایی

رفتار و آدابی که پرسنل انتخابی تشریفات شما در دیدار با مقامات کشورهای دیگر باید رعایت کنند تا شان دیپلماتیک خود و کشورشان را حفظ نمایند . از این رو پرسنل تشریفات و خدمات مجالس شما باید با آداب رسوم خاص کشور از جمله از دیپلمات ها و سفرای یک سفراتخانه پذیرایی کنند  که این علم نیاز به آموزش هایی نیز دارد . مجری مراسم یا تشریفات انتخابی شما باید با آگاهی بر روابط دیپلماتیک و آداب و رسوم کشورهای مختلف به خدمات رسانی مراسم شما مشغول گردد . دانستن این آگاهی ها برای خر چه بهتر برگزاری مراسم و تشریفات دیپلماتیک می باشد.

ما در این جا به چند نمونه از آداب تشریفات اشاره میکنیم ، هر کسی خواهان رضایت کامل میهمانان خود باشد ، باید از کلیه خصوصیات اخلاقی میهمانان خارجی ( ملیت های مختلف ) و انتظارات آنها آگاه باشد ، به عنوان مثال رعایت حریم فیزیکی با اشخاص است . بعضی مقامات سیاسی حدود نیم متر فضای شخصی دارند که طبق آداب تشریفات نباید این حریم را نقص کرد و بیش از این به آنان نزدیک شد و اصطاحا نباید شانه به شانه با آنها حرکت کرد .


موسسه تشریفاتی شما  باید از نحوه پذیرایی درست چه به طریق ایستاده و چه به صورت بوفه روی میز ، نحوه چیدمان میز بوفه ، پذیرایی به صورت نشسته ، نحوه چیدمان وسایل روی میز ، ترتیب سرو غذا ، نحوه پذیرایی دسر ، چای و قهوه و جایگیری مناسب پرسنل را بداند و با رعایت اطلاعات بین المللی و شناخت آداب و رسوم کشورهای مختلف با دقت به پذیرایی میهمانان مشغول باشند.
تشریفات دیپلماتیک

ترانزیت اشخاص Vip
پرسنل امنیتی و بادیگارد های حفاظتی
مترجمان خبره
و انواع غذای ایرانی و فرنگی  Finger Food پذیرایی با ظروف و سرویس های مخصوص

 تشریفات دیپلماتیک

تشریفات دیپلماتیک

تشریفات دیپلماتیک هنری مهم و اثر گذار که مجموعه ای از اقدامات معنا دار و جدی را در بر می گیرد ، حلقه تکمیل کننده ارتباط و حاوی پیام های فرهنگی و تمدنی است. به عبارتی صحنه های بین المللی مدیران بین المللی می طلبد تا با رعایت آداب دیپلماتیک از استقبال و پذیرایی تا بدرقه را به بهترین نحو انجام دهند.

تشریفات حافظ و مجری مصونیت ها و مزایای دیپلمات ها است . اکثر قواعد و رسوم تشریفاتی ، بین المللی و عرفی بوده که از قبل تعیین شده است .تشریفات دیپلماتیک در دنیا امری بدیهی و دارای معنی و مفهوم خاص خود است . رفتار و آدابی که پرسنل انتخابی تشریفات شما در دیدار با مقامات کشورهای دیگر باید رعایت کنند تا شان دیپلماتیک خود و کشورشان را حفظ نمایند . از این رو پرسنل تشریفات و خدمات مجالس شما باید با آداب رسوم خاص کشور از جمله از دیپلمات ها و سفرای یک سفراتخانه پذیرایی کنند که این علم نیاز به آموزش هایی نیز دارد . مجری مراسم یا تشریفات انتخابی شما باید با آگاهی بر روابط دیپلماتیک و آداب و رسوم کشورهای مختلف به خدمات رسانی مراسم شما مشغول گردد . دانستن این آگاهی ها برای خر چه بهتر برگزاری مراسم و تشریفات دیپلماتیک می باشد.

ما در این جا به چند نمونه از آداب تشریفات اشاره میکنیم ، هر کسی خواهان رضایت کامل میهمانان خود باشد ، باید از کلیه خصوصیات اخلاقی میهمانان خارجی ( ملیت های مختلف ) و انتظارات آنها آگاه باشد ، به عنوان مثال رعایت حریم فیزیکی با اشخاص است . بعضی مقامات سیاسی حدود نیم متر فضای شخصی دارند که طبق آداب تشریفات نباید این حریم را نقص کرد و بیش از این به آنان نزدیک شد و اصطاحا نباید شانه به شانه با آنها حرکت کرد .


موسسه تشریفاتی شما باید از نحوه پذیرایی درست چه به طریق ایستاده و چه به صورت بوفه روی میز ، نحوه چیدمان میز بوفه ، پذیرایی به صورت نشسته ، نحوه چیدمان وسایل روی میز ، ترتیب سرو غذا ، نحوه پذیرایی دسر ، چای و قهوه و جایگیری مناسب پرسنل را بداند و با رعایت اطلاعات بین المللی و شناخت آداب و رسوم کشورهای مختلف با دقت به پذیرایی میهمانان مشغول باشند.


ترانزیت اشخاص Vip
پرسنل امنیتی و بادیگارد های حفاظتی
مترجمان خبره
و انواع غذای ایرانی و فرنگی Finger Food پذیرایی با ظروف و سرویس های مخصوص

برای اطالاعات بیشتر به منوی همایش و سمینار رجوع نمایید .

 

راهنمای برگزاری تشریفات دیپلماتیک

 
خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ برگزار کننده مجالس و مراسم عروسی ، عقد ، میهمانی و همچنین برگزار کننده همایش و سمینار و تشریفات دیپلماتیک می باشد .

راهنمای برگزاری تشریفات دیپلماتیک

موسسه خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ از پذیرایی فینگرفود های متنوع و ارائه انواع غذاهای ایرانی و فرنگی با ره آورد بیش از نیم دهه تجربه به یاد ماندنی دفتر خاطرات شما را تزیین می کند .
در متن قبلی توضیحاتی درباره برگزاری همایش و سمینار کنفرانس و یا سمپوزیوم در اختیار شما قرار دادیم ، این بار سعی داریم توضیحاتی درباره تشریفات دیپلماتیک در اختیار شما عزیزان قرار دهیم ، هدف این است که اطلاعات لازم را درباره آداب برگزاری تشریفات دیپلماتیک عالی را به شما انتقال دهیم .
تشریفات دیپلماتیک هنری مهم و اثر گذارکه مجموعه ای از اقدامات معنا دار و جدی را در بر می گیرد ، حلقه تکمیل کننده ارتباط و حاوی پیام های فرهنگی و تمدنی است .
تشریفات دیپلماتیک حافظ و مجری مصونیت ها و مزایای دیپلمات ها است . اکثر قواعد و رسوم تشریفاتی ، بین المللی و عرفی بوده که از قبل تعیین شده است . تشریفات دیپلماتیک در دنیا امری بدیهی و دارای معنی و مفهوم خاص خود است . رفتار و آدابی که پرسنل انتخابی تشریفات شما در دیدار با مقامات کشورهای دیگر باید رعایت کنند تا شان دیپلماتیک خود و کشورشان را حفظ نمایند . از این رو پرسنل تشریفات و خدمات مجالس شما باید با آداب رسوم خاص کشور از جمله از دیپلمات ها و سفرای یک سفراتخانه پذیرایی کنند که این علم نیاز به آموزش هایی نیز دارد . مجری مراسم یا تشریفات دیپلماتیک انتخابی شما باید با آگاهی بر روابط دیپلماتیک و آداب و رسوم کشورهای مختلف به خدمات رسانی مراسم شما مشغول گردد . دانستن این آگاهی ها برای خر چه بهتر برگزاری مراسم و تشریفات دیپلماتیک می باشد . ما در این جا به چند نمونه از آداب تشریفات اشاره میکنیم ، هر کسی خواهان رضایت کامل میهمانان خود باشد ، باید از کلیه خصوصیات اخلاقی میهمانان خارجی ( ملیت های مختلف ) و انتظارات آنها آگاه باشد ، به عنوان مثال رعایت حریم فیزیکی با اشخاص است . بعضی مقامات سیاسی حدود نیم متر فضای شخصی دارند که طبق آداب تشریفات نباید این حریم را نقص کرد و بیش از این به آنان نزدیک شد و اصطاحا نباید شانه به شانه با آنها حرکت کرد .
موسسه تشریفاتی شما باید از نحوه پذیرایی درست چه به طریق ایستاده و چه به صورت بوفه روی میز ، نحوه چیدمان میز بوفه ، پذیرایی به صورت نشسته ، نحوه چیدمان وسایل روی میز ، ترتیب سرو غذا ، نحوه پذیرایی دسر ، چای و قهوه و جایگیری مناسب پرسنل را بداند و با رعایت اطلاعات بین المللی و شناخت آداب و رسوم کشورهای مختلف با دقت به پذیرایی میهمانان مشغول باشند .
موسسه تشریفات شما باید یک برنامه مدون و هماهنگ شده را قبل از مراسم به شما ارائه دهد .
1 . تهیه فهرست میهمانان سفارت با توجه به آداب و رسوم هر کشور
2 . انتخاب نوع پذیرایی و نحوه سرو
3 . انتخاب محل مناسب برای پذیرایی ، چیدمان ، دیزاین و نورپردازی
4 . تهیه فهرست غذا با توجه به سنن و فرهنگ غذایی
5 . چگونگی پذیرش و استقبال و هدایت میهمانان
6 . نحوه برقراری امنیت ( استفاده از بادیگارد های امنیتی و حفاظتی )
7 . معرفی سرگرمی با توجه به نوع برنامه ، اعم از موزیک ، نمایش ، آتش بازی و ...
8 . نحوه خداحافظی و بدرقه میهمانان
9 . چگونگی وضع ظاهر و پوشش پرسنل تشریفاتی ( نوع لباس فرم )
10 . چگونگی رفتار پرسنل ( داشتن مهارت های رفتاری ، اشراف به آداب اجتماعی بخصوص کشور های خارجی حائز اهمیت است )
برای برگزاری تشریفات دیپلماتیک ، مجری شما باید به اصول بین المللی واقف باشد ، بطور مثال ، وسایل با دست چپ حمل و با دست راست ارئه می شوند و یا بشقاب غذا از سمت راست میهمانان و با دست راست جلوی میهمانان قرار داده می شود و ...
صحنه های بین المللی ، مدیران بین المللی می طلبد تا با رعایت آداب دیپلماتیک از استقبال و پذیرایی تا بدرقه را به بهترین نحو انجام دهد .

خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ مفتخر است با برگزاری چندین جشن ملی و برگزاری جشن های داخلی دیپلمات ها و سفرای کشورها ، عهده دار مراسم شما عزیزان نیز باشد .

خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ با بهره مندی از روش های طراحی روز دنیا و به کار گیری از نیروهای مجرب و متخصص به شما کمک می کند تا به ایده آل ترین مراسم خود برسید و از آن لذت ببرید .
سرخی لبخندهایتان را به خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ بسپارید .

 

اخبار و مطالب خواندنی

 • 1
 • 2

برنامه ریزی و طرح مراسم

برنامه ریزی قبل مراسم ، در حین مراسم ، بعد از مراسم ، کارهایی که موسسه تشریفات مجالس و شما باید انجام دهید از خواسته های شما ، طرح کیک ، گیفت های مهمانان و کلیه خواسته های شما از سالن و چیدمان مراسم 3D طرح


اطلاعات بیشتر

تماس با ما

آدرس : تهران ، زعفرانیه ، آصف

شماره تلفن :  22753683

09121092854 - آقای علیزاده

 

 

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

Invalid Input