• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

تشریفات روبان سرخ

تشریفات روبان سرخ با ره آورد بیش از یک دهه تجربه به یادماندنی ترین صفحه دفتر خاطرات شما را تزئین مینماید ما با داشتن باغ اختصاصی در تهران و ارائه یک برنامه مدون و هماهنگ شده و با طراحی منحصر به فرد همراه با دکوراسیون و تزئینات رویایی و مدرن روز دنیا زیباترین روز زندگی شما را خواهیم ساخت با داشتن کادری مجرب و دارای تخصص های گوناگون پاسخگوی شما عزیزان در تمامی مراسم ها و مجالس شما هستیم تشریفات روبان سرخ ، فرش سرخی برای مهمانان شماست

مشتریان ما

 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
 • client
  ...

خدمات مجالس و تشریفات مجالس عروسی روبان سرخ


طراح ،  مجری و برگزارکننده بهترین تشریفات مجالس عروسی ، برگزار کننده سمینار و همایش و مشاور و طراح مراسم های مجلل سفیران و سفارتخانه ها و دارای آشپزخانه صنعتی شخصی و کیترینگ اختصاصی و همچنین دارای باغ اختصاصی در تهران وآشنایی با بیش از 50 مورد باغ و سالن در داخل تهران می باشد .

تشریفات مجالس عروسی و خدمات مجالس روبان سرخ یکی از بهترین و معدود ترین شرکت های کیترینگ ثبت شده در تمامی زمینه های پذیرایی مراسم ها و مجالس ها می باشد .
هدف مجموعه ما همواره رسیدن به بالاترین و بهترین سطح کیفی بوده و در این راستا با بهره مندی از روش های نوین طراحی مراسم مدرن روز دنیا به یاد ماندنی ترین صفحه خاطرات شما را رقم می زنیم .

تشریفات مجالس عروسی و خدمات مجالس روبان سرخ با بهره گیری از امکانات و نیروهای متخصص سرخی لبخند را به میهمانان شما هدیه می دهد.

خدمات و کیترینگ ما شامل تمامی مراسم ها و مجالس ها می شود :

 . برگزاری مجالس عروسی
 . تشریفات دیپلماتیک
 . برگزاری همایش ، سمینار ،
 . برگزاری میهمانی و مراسم نامزدی
 . برگزاری مراسم تولد
 . برگزاری سفره های نذری و ولیمه
 . برگزاری مراسم افطار
 . برگزاری مراسم ترحیم

سوابق :

. پذیرایی ازکلیه همایشها و سمینارها در محل بیمارستان حمایت از سرطان محک
. جشن پایان سال شرکت التک
. همایش شرکت اشنایدر
. جشن شرکت پنبه ریز
. برگزاری جشن مسابقات جام جهانی در سالن خلیج فارس با حضور جمعی از هنرمندان و ورزشکاران
. برگزاری سمینار شرکت تامکار گاز  
. برگزاری  جشن استقلال  جمهوری بولیواری  ونزوالا با حضور 600 میهمان ، دیپلمات ها و سفرای کشورها از جمله سفیر محترم سازمان یونیسف ، سفیر محترم کشور اسپانیا ، سفیر محترم کشور فرانسه ، سفیر محترم کشور آلمان و ... و همچنین با حضور محترم جناب دکتر علی اکبر صالحی
. برگزاری مراسم یاد بود زنده یاد خسرو شکیبایی با حضور جمع بزرگی از هنرمندان
. گرامی داشت جناب آقای جمشید مشایخی با بزرگی از هنرمندان و ورزشکاران
. برگزاری مراسم ترحیم جناب دکتر جهانگیری با حضور هنرمندان
. برگزاری جشن مستر دماغ حامی کودکان سرطانی بیمارستان محک
. برگزاری سمینار شرکت رنو  Renault Pars
و ...

سفره عقد

سفره عقد

تشریفات مجالس روبان سرخ دارای سفره عقد های متنوع همراه با دیزاین های زیبا روز مطابق با تمامی سلیقه ها

  .  سفره عقد روی آب

  .  سفره عقد روی هوا

  .  سفره عقد سنتی

  .  سفره عقد کلاسیک

  سفره عقد مدرن

سفره عقد با ظروف کریستالی ، نقره ، طلا ، شیشه ای و بلور ، مسی ، سیلور ، برنز ، چینی

رنگهای متفاوت برای سلیقه های مختلف

در انتخاب رنگ دقت کنید ، بهتر است از رنگهای کرم ، طلایی ، استخوانی استفاده کنید ، اگر موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی برای مراسم نامزدی خود انتخاب کردید ،
برای انتخاب سفره عقد هم به دقت نمونه های سفره عقد پیشنهادی از طرف مجری تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی را ببینید و بعد از انتخاب سبک سفره عقد به جزییات سفره عقد بپردازید ، سبک های سفره عقد می توانند ( سفره عقد روی هوا ، سفره عقد روی آب ، سفره عقد سنتی ، سفره عقد مدرن و کلاسیک و ... ) باشد ، سفره عقد یکی از آداب و رسوم پیشینیان و ایرانیان باستان است ، پس اگر سعی در انتخاب سفره عقد سنتی دارید ، بهتر است از مجری تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی بخواهید از پارچه های زیادی استفاده نکند و از پارچه های رنگ روشن اسفاده کند .
در حین اجرای مراسم عقد برای جلوگیری از تجمع میهمانان در پشت سر و راحتی میهمانان بهتر است در جلوی سفره عقد از چیدمان صندلی به صورت کلیسایی استفاده شود که معمولا موسسات و مجریان تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی از این نوع چیدمان در جلوی سفره عقد استفاده می کنند .

گل آرایی زیبا متناسب با چیدمان سفره عقد

منوهای نامزدی و عقد را در اینجا مشاهده فرمایید

منوهای نامزدی و عقد

برآورد هزینه مراسم عروسی

 

چگونه میتوانید هزینه مراسم عروسی خود را برآورد کنید ؟

هزینه مراسم عروسی را چطور میشود محاسبه کردقطعا این سوال برای تمامی عروس و داماد ها و خانواده هایشان پیش میآید که هزینه یک مراسم عروسی چقدر می شود و یا چطور میشود هزینه مراسم عروسی را براورد کرد 

برای داشتن یک خدمات عروسی مناسب خواسنه های شما براورد هزینه عروسی قدم اول می باشد . هرچه بودجه خودتان را دقیق تر محاسبه کنید ، خدمات عروسی مناسبتری دریافت خواهید کرد .

ما به شما برای براورد هزینه عروسی کمک میکنیم


1 . هزینه ورودی باغ و سالن :
هزینه ورودی باغ و سالن نسبت به تعداد نفرات مهمانان و این که سالن در چه منطقه ای واقع شده باشد متفاوت است . همچنین در فصول مختلف سال متفاوت می باشد . برای فصل بهار از 4.000.000 تومان ، فصل تابستان از 5.000.000 تومان و فصل های پاییز و زمستان از  3.000.000 تومان شروع می شود .
لازم به ذکر است باغ عروسی تشریفات مجالس روبان سرخ واقع در تهران است و فضایی باغ بر 7.000 متر دارد که برای مراسم عروسی تا 500 نفر ظرفیت مهمان را دارا می باشد
2 . هزینه منوهای عروسی :
هزینه های عروسی تشریفات مجالس روبان سرخ از به ازای هر نفر مهمان 90.000 تومان شروع می شود . منوهای عروسی تشریفات مجالس روبان سرخ شامل غذا ، سرویس ، مهماندار ، میوه و شیرینی ، گل آرایی ، دیزاین و غیره می باشد .پکیج ها بر اساس سلیقه و بودجه مختلف در نظر گرفته شده که در قسمت منوهای عروسی قابل رویت است .
برای برآورد هزینه باید تعداد مهمانان را ضربدر هزینه منوی انتخابی کرد .
بهتر است برای گل آرایی هزینه جداگانه در نظر گرفت ، هزینه برای گل آرایی مراسم عروسی ، بهترین هزینه برای مراسم عروسی می باشد چرا که از مراسم عروسی تنها فیلم و عکس و زیبایی سالن به یادگار می ماند . گل مراسم بهترین قسمت برای زیباتر شدن مراسم عروسی است .
3. هزینه فیلم براداری وعکاسی :
با توجه به ادوات و وسایل انتخابی از منوی عکاسی ، فیلم براداری قبل از مراسم عروسی ، فیلم براداری و عکاسی داخل ایران و یا خارج از ایران ، قیمت پکیج ها متفاوت می باشد و شروع قیمت پکیج های فیلم برداری و عکاسی از 4.000.000 تومان می باشد
4 . هزینه گروه موزیک :
با توجه به انتخاب گروه اجرا کننده و ادوات انتخابی موسیقی قیمت ها متفاوت می باشد و شروع قیمت های گروه موزیک برای مراسم عروسی از2.000.000 تومان می باشد .
5 . سفره عقد :
با توجه به انتخاب مدل سفره عقد و حجم و نوع گل متفاوت می باشد و شروع قیمت ها از 2.000.000 تومان می باشد .
6 . هزینه حمل و نقل :
هزینه حمل و نقل به تمامی مراسم ها تعلق نمی گیرد .مراسم های عروسی که به غیر موارد ذکر شده در بالا نیاز به یکسری ملزومات و وسایل داشته باشد به آن هزینه حمل و نقل اضافه می گردد .
با توجه به توضیحات بالا می توانید برآورد هزینه عروسی خود را توسط تشریفات سرخ بدانید .

 بعد از براورد هزینه عروسی میتوانید نیاز ها و خدمات عروسی که نیاز دارید را یاداشت کنید و بعد خدمات عروسی مورد نیاز را به موسسه خدمات مجالس عروسی خود ارائه دهید .

 

 خدمات عروسی و تشریفات عروسی شامل چیست

خدمات عروسی و تشریفات عروسی شامل چیست

تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی روبان سرخ برگزار کننده مجالس و مراسم عروسی ، عقد ، میهمانی و همچنین برگزار کننده همایش و سمینار و تشریفات دیپلماتیک می باشد .

موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی روبان سرخ از پذیرایی فینگرفود های متنوع و ارائه انواع غذاهای ایرانی و فرنگی با ره آورد بیش از نیم دهه تجربه به یاد ماندنی دفتر خاطرات شما را تزیین می کند .

سوالی که شاید در ذهن همه به وجود آید ، اصلا برای چه باید به خدمات مجالس و تشریفات مجالس مراجعه کنیم ، یک موسسه خدمات مجالس یا تشریفات مجالس برای خدمات عروسی یا تشریفات عروسی چه کار انجام میدهد .

در ابتدا مهمترین خدمات عروسی یک موسسه خدمات مجالس زمانبندی وظایف عروس و داماد قبل از برگزاری جشن عروسی می باشد . دومین امر مهم برای خدمات عروسی یا تشریفات عروسی که به عهده خدمات مجالس و تشریفات مجالس می باشد ، مدیریت و برنامه ریزی و ارتباط با سالن عروسی و یا باغ عروسی می باشد . سومین امر که امری بسار مهم و وظیفه یک مجری تشریفات مجالس و خدمات مجالس است مشاوره و راهنمایی در رابطه با باغ عروسی یا سالن عروسی انتخابی با توجه به سلایق و نیاز های عروس و داماد و بودجه و تعداد میهمانان عروس داماد می باشد . چهارمین وظیفه یک تشریفات مجالس و خدمات مجالس برای خدمات عروسی و تشریفات عروسی همانطور که از اسمش پیداست ، دیزاین مراسم و چیدمان سالن عروسی و باغ عروسی می باشد که با توجه به فصل مراسم عروسی ، بودجه عروس و داماد و سلیقه و نظارات عروس و داماد می باشد . پیشنهاد گروه موزیک مراسم عروسی با توجه به روحیات خلق خو ، سن عروس داماد و بودجه عروس داماد و همین طور قومیت و اهلیت عروس داماد و اگر دارای رسوم خاصی هستند نیز پنجمین وظیفه ی موسسه و مجری خدمات مجالس و تشریفات مجالس می باشد . انتخاب و معرفی گروه فیلم برداری و عکاسی نیز ششمین وظیفه یک موسسه خدمات مجالس و تشریفات مجالس با توجه به تاریخ مراسم ، شرایط باغ عروسی و سالن عروسی انتخابی ، سلیقه عروس داماد برای انتخاب لکیشن می باشد . پیشنهاد سفره عقد عروس داماد نیز با توجه به سلیقه و دیزاین مراسم و چیدمان کلی گل آرایی در مراسم عروسی نیز هفتمین خدمت و وظیفه به عهده مجری برگزاری مراسم عروسی و جزو خدمات عروسی و تشریفات عروسی می باشد که بر عده موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس است . راهنمایی در زمینه انتخاب عاقد و برگزاری مراسم عقد در روز مراسم که میتواند به صورت سوری یا حقیقی و تاثیر بسزایی در کیفیت مراسم و نحوه برگزاری مراسم عقد نیز دارد که این اکر نیز هشتمین وظیفه به عهده مجری برگزاری مراسم عروسی و جزو خدمات عروسی و تشریفات عروسی می باشد که بر عده موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس است . نهمین وظیفه که به عهده تشریفات مجالس عروسی و خدمات مجالس عروسی است که جزو مهمترین وظایف خدمات عروسی و تشریفات عروسی است راهنمایی در زمینه اجاره ماشین عروس ، گل آرایی دسته گل و ماشین عروس که بیشترین حد زیبایی سالن عروسی و باغ عروسی به این بخش مربوط میشود و این بخش باعث منحصر به فرد شدن و خاص بودن مراسم عروسی است . دهمین امرکمک به انتخاب در زمینه چاپ کارت مدعووین می باشد که برای معرفی ابتدایی سالن و مراسم عروسی شما در برابر میهمانان مراسم شماست و در نهایت برای میهمانان به عنوان یادگاری از مراسم شما می ماند و مجری انتخابی خدمات مجالس و تشریفات مجالس برای معرفی هر چه بهتر شما از زیباترین و لوکس ترین ها برای کمک به عروس و داماد انتخاب میکند که این نیز جزو خدمات عروسی و تشریفات عروسی می باشد . یازدهمین وظیفه برای یک مجری تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی که این هم جزو خدمات عروسی و تشریفات عروسی می باشد معرفی مزون لباس عروس و معرفی برای لباس داماد می باشد و همچنین دوازدهمین هم مانند قبل معرفی سالن زیبایی و آرایشگاه برای عروس و داماد است . کمک به انتخاب کیک عروسی با توجه به دیزاین مراسم و گل آرایی و چیدمان سالن عروسی یا باغ عروسی نیز به عهده تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی نیز جزو خدمات عروسی و تشریفات عروسی است .

خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ با بهره مندی از روش های طراحی روز دنیا و به کار گیری از نیروهای مجرب و متخصص به شما کمک می کند تا به ایده آل ترین مراسم خود برسید و از آن لذت ببرید .

سرخی لبخندهایتان را به خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ بسپارید .

 

موارد خدمات عروسی در سالن عروسی

موارد خدمات عروسی در سالن عروسی


تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی روبان سرخ برگزار کننده مجالس و مراسم عروسی ، عقد ، میهمانی و همچنین برگزار کننده همایش و سمینار و تشریفات دیپلماتیک می باشد .
موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی روبان سرخ از پذیرایی فینگرفود های متنوع و ارائه انواع غذاهای ایرانی و فرنگی با ره آورد بیش از نیم دهه تجربه به یاد ماندنی دفتر خاطرات شما را تزیین می کند .
تشریفات عروسی باید زیبا و رویایی و خاطره انگیز باشد ، آرزوی همه این است که فیلم و یادگاری زیبا به یادماندنی از شب عروسی خود داشته باشند ، پس ما سعی میکنیم در اینجا به چندین مورد از تشریفات عروسی در تشریفات مجالس اشاره کنیم تا شاید بتوانیم کمکی به شما عزیزان کنیم .اگر این موارد را معیار هایی برای انتخاب خدمات مجالس و تشریفات مجالس در نظر بگیرید مطمعنا مراسم عروسی شما به یادماندنی و زیبا و رویایی برگزار خواهد شد .
در متن قبلی به چند مورد برای تشریفات عروسی در سالن عروسی یا باغ عروسی اشاره کردیم ، اینبار چند مورد جدید معرفی میکنیم .
گیفت مراسم عروسی :
گیفت مراسم عروسی یا هدیه مراسم عروسی ، جزو خدمات عروسی است که باید حتما به مجری تشریفات عروسی و خدمات عروسی خود سفارش دهید ، چرا که با این هدیه کوچک از میهمانان خود تشکر می کنید و همین طور مراسم عروسی شما یک یادگاری دارد که برای همیشه در کنار میهمانان شما می ماند .
شیرینی روز عروسی :
در انتخاب شیرینی برای مراسم عروسی و جشن عروسی خود دقت کنید ، چرا که شیرینی ها از نظر مواد تشکیل دهنده و سبک باهم بسیار متفاوتند ، از مجری خدمات مجالس و تشریفات مجالس خود جویا شوید که شیرینی مراسم عروسی شما را از کجا تهیه می کنند . به یاد داشته باشید شیرینی را انتخاب کنید که ظاهر زیبا و اندازه کوچکی داشته باشد ، به راحتی نیز قابل خوردن باشد ، میتوانید از مجری انتخابی تشریفات مجالس و خدمات مجالس خود بخواهید که یک بار شیرینی برای شما در نظر بگیرد و از انواع شیرینی و کوکی و کاپ کیک و ماکارون های خوشمزه استفاده کند . و رنگ و جلوه زیبایی به بار شیرینی شما بدهد .
کارت عروسی لوکس و زیبا و تزیین شده با گل های خشک فصل :
کارت عروسی را به سبک لوکس و زیبا با رنگ های ساده مثل سفید و نباتی و طلایی سفارش دهید و توجه داشته باشید که کارت های خود را به خدمات مجالس عروسی و تشریفات مجالس عروسی خود سفرش دهید چرا که هم در وقت صرفه جویی میکنید و هم مجری شما با سلیقه و چیدمان شما آشنایی دارد پس خیلی خوب میتواند شما را در مورد سفارش کارت عروسی راهنمایی کند .

با دقت و وسواس بیشتری یک موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس برای خود در نظر بگیرید و حتما به نمونه کار ها و سوابق موسسه انتخابی تشریفات مجالس و خدمات مجالس خود نگاه کنید و تصمیم بگیرید .
خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ با بهره مندی از روش های طراحی روز دنیا و به کار گیری از نیروهای مجرب و متخصص به شما کمک می کند تا به ایده آل ترین مراسم خود برسید و از آن لذت ببرید .
سرخی لبخندهایتان را به خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ بسپارید .

 

خدمات عروسی بوسیله خدمات مجالس

خدمات عروسی بوسیله خدمات مجالس


تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی روبان سرخ برگزار کننده مجالس و مراسم عروسی ، عقد ، میهمانی و همچنین برگزار کننده همایش و سمینار و تشریفات دیپلماتیک می باشد .
موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی روبان سرخ از پذیرایی فینگرفود های متنوع و ارائه انواع غذاهای ایرانی و فرنگی با ره آورد بیش از نیم دهه تجربه به یاد ماندنی دفتر خاطرات شما را تزیین می کند
توضیحاتی درباره مجموعه خدماتی که به نام خدمات عروسی و تشریفات عروسی به وسیله خدمات مجالس و تشریفات مجالس ارایه می شود به شما می دهیم ، تا شاید کمکی برای شناخت هر چه بیشتر شما برای برگزاری مراسم عروسی شما شود :
این مجموعه خدمات عروسی و تشریفات عروسی در خدمات مجالس و تشریفات مجالس به چند دسته تقسیم می شوند : دکوراسیون ( شامل چیدمان ، میز و صندلی ، جایگاه عروس و داماد ، ورودی عروس و داماد و ... ) گل آرایی ( شامل گل آرایی میزهای پذیرایی ، گل آرایی میزهای شام ، گل آرایی جایگاه عروس و داماد ، گل آرایی ورودی عروس و داماد ، شمع آرایی سالن عروسی و باغ عروسی ، میز یادبود ، ظروف و دیزاین و خدمات عروسی و تشریفات عروسی جانبی مانند موزیک ، نور پردازی ، سفره خانه سنتی و ...
گل آرایی و شمع آرایی :
یکی از مهمترین مواردی که به یک جشن عروسی و میهمانی طراوت و زیبایی بسیار می بخشد گل آرایی می باشد . مجری خدمات مجالس و تشریفات مجالس ، برای تشریفات عروسی و خدمات عروسی با به کار گیری افراد مجرب در زمینه گل آرایی مجلس شما را با انواع گل های طبیعی با متد روز دنیا زیباتر می کنند . گل آرایی در مجموعه خدمات مجالس و تشریفات مجالس ها مطابق بر سلایق شما و طرح و رنگ انتخابی شما صورت می پذیرد . گل آرایی مهمترین موارد برای خدمات عروسی و تشریفات عروسی شما می باشد .
میز یاد بود و دیزاین با میزهای کویین :
تنها از یک شب رویایی خاطره ای زیبا و رویایی است که در ذهن ها به جا می ماند . مجریان و موسسات تشریفات مجالس و خدمات مجالس در خدمات عروسی و تشریفات عروسی با در اختیار داشتن دکوراسیون هایی که با شمع و گل تزیین میشوند به عنوان میزهای یادبود و میزهای کویین و میزهای سوارز مراسم شما را زیبا و رویایی می کند .
منو های تشریفات مجالس و خدمات مجالس :
موسسات خدمات مجالس و تشریفات مجالس برای برگزاری میهمانی و تولد و عروسی ها معمولا چند نوع منو برای پذیرایی و غذا و گل آرایی دارند که با توجه به سطح بودجه و تقاضای مشتریان ارائه میشود است و معمولا مجریان خدمات مجالس و تشریفات مجالس برای تشریفات عروسی و جزو خدمات عروسی خود دیزاین و گل ارایی و بسیاری خدمات جانبی دیگر قرار می دهند . افزایش قیمت ها از منو پایه تا بهترین منو بر اساس افزایش موارد تزییناتی و تشریفاتی و خدماتی و همچنین بیشتر شدن تنوع غذایی در نظر گرفته می شود.
باغ عروسی
یکی از اصلی ترین دقدقه های و ابتدایی ترین مرحله برگزاری مراسم عروسی و مجالس عروسی انتخاب یک باغ عروسی و سالن عروسی می باشد ، که موسسات خدمات مجالس و تشریفات مجالس برای عروس داماد ها با توجه به خواسته ها و نیاز ها و ظرفیت و تعداد میهمانان عروس و داماد و مقدار بودجه در نظر گرفته شده را به عروس داماد معرفی می کنند .
بعد از انتخاب یک موسسه خدمات مجالس و تشریفات مجالس به مجری خود اعتماد کامل کنید تا بهترین راهنمایی و مشاوره در مورد خدمات عروسی و تشریفات عروسی را داشته باشید .
خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ با بهره مندی از روش های طراحی روز دنیا و به کار گیری از نیروهای مجرب و متخصص به شما کمک می کند تا به ایده آل ترین مراسم خود برسید و از آن لذت ببرید .
سرخی لبخندهایتان را به خدمات مجالس و تشریفات مجالس روبان سرخ بسپارید .

 

اخبار و مطالب خواندنی

 • 1
 • 2

برنامه ریزی و طرح مراسم

برنامه ریزی قبل مراسم ، در حین مراسم ، بعد از مراسم ، کارهایی که موسسه تشریفات مجالس و شما باید انجام دهید از خواسته های شما ، طرح کیک ، گیفت های مهمانان و کلیه خواسته های شما از سالن و چیدمان مراسم 3D طرح


اطلاعات بیشتر

تماس با ما

آدرس : تهران ، زعفرانیه ، آصف

شماره تلفن :  22753683

09121092854 - آقای علیزاده

 

 

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

Invalid Input