برآورد هزینه مراسم عروسی

برآورد هزینه مراسم عروسی

 

چگونه میتوانید هزینه مراسم عروسی خود را برآورد کنید ؟

هزینه مراسم عروسی را چطور میشود محاسبه کردقطعا این سوال برای تمامی عروس و داماد ها و خانواده هایشان پیش میآید که هزینه یک مراسم عروسی چقدر می شود و یا چطور میشود هزینه مراسم عروسی را براورد کرد 

برای داشتن یک خدمات عروسی مناسب خواسنه های شما براورد هزینه عروسی قدم اول می باشد . هرچه بودجه خودتان را دقیق تر محاسبه کنید ، خدمات عروسی مناسبتری دریافت خواهید کرد .

ما به شما برای براورد هزینه عروسی کمک میکنیم


1 . هزینه ورودی باغ و سالن :
هزینه ورودی باغ و سالن نسبت به تعداد نفرات مهمانان و این که سالن در چه منطقه ای واقع شده باشد متفاوت است . همچنین در فصول مختلف سال متفاوت می باشد . برای فصل بهار از 4.000.000 تومان ، فصل تابستان از 5.000.000 تومان و فصل های پاییز و زمستان از  3.000.000 تومان شروع می شود .
لازم به ذکر است باغ عروسی تشریفات مجالس روبان سرخ واقع در تهران است و فضایی باغ بر 7.000 متر دارد که برای مراسم عروسی تا 500 نفر ظرفیت مهمان را دارا می باشد
2 . هزینه منوهای عروسی :
هزینه های عروسی تشریفات مجالس روبان سرخ از به ازای هر نفر مهمان 90.000 تومان شروع می شود . منوهای عروسی تشریفات مجالس روبان سرخ شامل غذا ، سرویس ، مهماندار ، میوه و شیرینی ، گل آرایی ، دیزاین و غیره می باشد .پکیج ها بر اساس سلیقه و بودجه مختلف در نظر گرفته شده که در قسمت منوهای عروسی قابل رویت است .
برای برآورد هزینه باید تعداد مهمانان را ضربدر هزینه منوی انتخابی کرد .
بهتر است برای گل آرایی هزینه جداگانه در نظر گرفت ، هزینه برای گل آرایی مراسم عروسی ، بهترین هزینه برای مراسم عروسی می باشد چرا که از مراسم عروسی تنها فیلم و عکس و زیبایی سالن به یادگار می ماند . گل مراسم بهترین قسمت برای زیباتر شدن مراسم عروسی است .
3. هزینه فیلم براداری وعکاسی :
با توجه به ادوات و وسایل انتخابی از منوی عکاسی ، فیلم براداری قبل از مراسم عروسی ، فیلم براداری و عکاسی داخل ایران و یا خارج از ایران ، قیمت پکیج ها متفاوت می باشد و شروع قیمت پکیج های فیلم برداری و عکاسی از 4.000.000 تومان می باشد
4 . هزینه گروه موزیک :
با توجه به انتخاب گروه اجرا کننده و ادوات انتخابی موسیقی قیمت ها متفاوت می باشد و شروع قیمت های گروه موزیک برای مراسم عروسی از2.000.000 تومان می باشد .
5 . سفره عقد :
با توجه به انتخاب مدل سفره عقد و حجم و نوع گل متفاوت می باشد و شروع قیمت ها از 2.000.000 تومان می باشد .
6 . هزینه حمل و نقل :
هزینه حمل و نقل به تمامی مراسم ها تعلق نمی گیرد .مراسم های عروسی که به غیر موارد ذکر شده در بالا نیاز به یکسری ملزومات و وسایل داشته باشد به آن هزینه حمل و نقل اضافه می گردد .
با توجه به توضیحات بالا می توانید برآورد هزینه عروسی خود را توسط تشریفات سرخ بدانید .

 بعد از براورد هزینه عروسی میتوانید نیاز ها و خدمات عروسی که نیاز دارید را یاداشت کنید و بعد خدمات عروسی مورد نیاز را به موسسه خدمات مجالس عروسی خود ارائه دهید .

 

تماس با ما

آدرس : تهران ، زعفرانیه ، آصف

شماره تلفن :  22753683

09121092854 - آقای علیزاده

 

 

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

Invalid Input