تشریفات مجالس

تشریفات مجالس

تشریفات مجالس و خدمات مجالس روبان سرخ

تشریفات مجالس صرفا تمامی مجالس و مراسم ها را در بر می گیرد . تشریفات مجالس عروسی ، تشریفات مجالس نامزدی ، تشریفات مجالس میهمانی ، تشریفات مجالس تولد ، تشریفات مجالس همایش و سمینار ، تشریفات مجالس دیپلماتیک و میهمانی های سفارت خانه ها ، سفیران ، تشریفات مجالس ترحیم ، تشریفات مجالس افطار ، ولیمه و ... . تشریفات مجالس برای تمامی مراسم ها می باشد


موسسات بسیار زیادی در زمینه تشریفات مجالس وجود دارند ، که اکثر آنها در مناطق غرب تهران واقع شده اند ، تقریبا  نود درصد از این موسسات متمرکز بر برگزاری مراسم عروسی و تشریفات عروسی هستند و تقریبا از ده درصد باقی مانده به صورت تخصصی برگزارکننده همایش و سمینار ، افتتاحیه ، کنگره ، جشنواره ، سمپوزیوم ، کنفرانس و نمایشگاه های داخلی و بین المللی می باشند . در نهایت تعداد انگشت شماری هم به صورت تخصصی به فعالیت در زمینه تشریفات دیپلماتیک سفارتخانه ها و تشریفات تجاری مشغول هستند .


در میان موسسات برگزار کننده عروسی و مجریان برگزاری مراسم عروسی به جرات می توان گفت که فقط ده درصد از آنها به خوبی مراسم ها را برگزار می کنند و در طی یک سال چندین مراسم با مشتریان و شرکت ها و یا سفارت خانه برگزار می کنند .
تشریفات مجالس روبان سرخ برای هر مراسم مشاورانی در اختیار شما می گذارد که شما را به خوبی برای داشتن یک مراسم عالی راهنمایی می کنند . پلن های مختلفی برای مراسم در اختیار شما میگذارند تا به راحتی بتوانید به خواسته شما و صد البته اصول درست تشریفات مجالس برسید .


تشریفات مجالس روبان سرخ بیش از یک دهه در برگزاری مراسم و مجالس فعالیت دارد .


یک تشریفات مجالس و خدمات مجالس لوکس باید هر شش ماه یکبار در حال تغییر در حال تغییر و بروز شدن باشد ، و همچنین موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس خوب و لوکس باید در درجه اول دارای شماره ثبت ، کد اقتصادی و دفتری در مکانی اداری داشته باشد . می بایست برای تمامی اتفاقات و لحظات در حین مراسم شما برنامه ریزی داشته باشد .


برنامه ریزی موسسه تشریفات مجالس باید برای شما در سه مرحله انجام شود  1- مرحله قبل از اجرا 2- مرحله حين اجرا 3- مرحله پس از اجرا

تشریفات مجالس روبان سرخ برای تمامی مراحل برنامه و پلن مشخصی را به شما ارائه می دهد تا شما با آگاهی کامل و با کمترین استرس یک روز خوب را در مراسم خود داشته باشید .

 

 

تماس با ما

آدرس : تهران ، زعفرانیه ، آصف

شماره تلفن :  22753683

09121092854 - آقای علیزاده

 

 

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

Invalid Input